Pauerliftings: Uģis Smirnovs uzstāda jaunu Latvijas rekordu 4

Jelgavā 12.maijā norisinājās Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus, kurā startēja četri “Gulbenes K.S.P.” sporta kluba spēka trīscīņas atlēti.


Open grupā: Latvijas čempiona titulu ar jaunu Latvijas rekordu izcīnīja Uģis Smirnovs (svara kategorijā līdz 93 kg) ar rezultātu 241 kg, absolūtajā vērtējumā 1.vieta.


Veterānu V40 grupā: Raitis Vinters (līdz 83 kg) ar rezultātu 135 kg izcīnīja 3.vietu. Latvijas čempiona titulu izcīnīja Sandis Andersonas (līdz 120kg) ar rezultātu 215 kg, absolūtajā vērtējumā - 1.vieta.

Veterānu V70 grupā: Latvijas čempiona titulu izcīnīja Ēriks Dumārovs (līdz 66 kg) ar rezultātu 77,5 kg, absolūtajā vērtējumā - 3.vieta.

Komandu vērtējumā “Gulbenes K.S.P.” veterāni 10 komandu konkurencē izcīnīja augsto 4.vietu.


“Gulbenes K.S.P.” pārstāvis Aigars Cīrulis stāsta, ka sacensības, kā jau Latvijas čempionātos pienākas, bija ar spraigām cīņām un ar ļoti kuplu dalībnieku skaitu.


“Mūsu komandu atlēti uzrādīja ļoti labus rezultāts. Šajās sacensībās varēja izmantot speciālo ekipējumu, tāpēc piedalījās tie atlēti, kuriem šāds ekipējums ir un kuri gatavojās tieši šim čempionātam. Ļoti priecīgi esam par U.Smirnova uzrādīto rezultātu, jo ir jauns Latvijas rekords. Jāpiebilst, ka Uģis gatavojās tieši šim startam, kas arī bija ļoti veiksmīgs,” saka A.Cīrulis.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

jānis

neko neizsaka, tik pat labi circeņa mešanā 2 vieta un tālāk?

pirms 2 gadiem, 2018.05.17 16:22

Sports