Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pauerliftings: uzvar Gulbenes komanda 7

Sportisti uzrāda augstus rezultātu, Aigars Cīrulis pārmet Beļavas sporta darba organizatoram

Gulbenē svētdien norisinājās Gulbenes novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus uz reizēm. Sacensībās piedalījās 39 dalībnieki.
Sieviešu grupā 1.vietu izcīnīja Larisa Cīrule (Gulbene), uzspiežot 23 kilogramus 42 reizes, 2.vietu ieguva Inese Brezinska (Ozolkalns), uzspiežot 23,5 kilogramus 27 reizes, un 3.vietā ierindojās Marina Vīksniņa (Tirza), uzspiežot 32,5 kilogramus 26 reizes. Vīru grupā svara kategorijā līdz 74 kilogramiem uzvarēja Einārs Skangalis (Līgo), uzspiežot 71 kilogramu 33 reizes, 2.vieta - Andrejam Šilo (Gulbene), kurš uzspieda 65 kilogramus 23 reizes, 3.vieta - Naurim Bērziņam (Jaungulbene), viņš uzspieda 72 kilogramus 23 reizes. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Uģis Smirnovs (Jaungulbene), uzspiežot 81 kilogramu 37 reizes, 2.vietu ieguva Jānis Bērziņš (Jaungulbene), uzspiežot 75 kilogramu 30 reizes, 3.vietu ieguva Arturs Felšans (Gulbene), uzspiežot 86 kilogramu 28 reizes. Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem labākais bija Ignats Safronovs (Gulbene), uzspiežot 95 kilogramus 27 reizes, 2.vieta - Ģirtam Lindem (Tirza), kurš uzspieda 94 kilogramus 25 reizes, 3.vietu ieguva Māris Miezītis (Gulbene), uzspiežot 98 kilogramus 23 reizes. Svara kategorijā virs 105 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Jānis Baltaisbrencis (Tirza), uzspiežot 110 kilogramus 22 reizes, 2.vietu ieguva Daumants Dreiškens (Gulbene), uzspiežot 106 kilogramus 20 reizes, 3.vieta - Agrim Zariņam (Gulbene), kurš uzspieda 118 kilogramus 11 reizes. Senioru grupā uzvarēja Vilnis Lamsteris (Gulbene), 74 kilogramus uzspiežot 24 reizes, 2.vietu ieguva Aivars Dzenis (Litene), uzspiežot 68 kilogramus 19 reizes, 3.vietā ierindojās Ilvars Glāznieks (Jaungulbene), 12 reizes uzspiežot 96 kilogramus.

Komandu vērtējumā 1.vietu izcīnīja Gulbene (sporta organizatore Larisa Cīrule), 2.vietu ieguva Tirza (sporta organizators Mārcis Rudzītis), 3.vietā ierindojās Jaungulbene (sporta organizators Arnis Cāns), 4.vietā - Ozolkalns (komandas vadītājs Dzintars Lācis), 5.vietā -  Litene (sporta organizators Vitālijs Platais), 6.vietā - Līgo (sporta organizators Jānis Krēsliņš).

Sacensību organizators Aigars Cīrulis stāsta, ka šogad sacensībās cīņas par vietām bija ļoti spraigas un sportisti uzrādīja ļoti augstus rezultātu. “Gulbenes komandas atlēti ir ļoti labi progresējuši salīdzinājumā ar Madonas sacensībām jūnija sākumā. Visi atlēti uzlaboja savus personīgos rezultātus. Tirzas komanda arī ar katru gadu uzrāda arvien labākus rezultātus, kas nes augļus. Arī Jaungulbenes komanda šogad bija gatavojusies šim čempionātam, kas viņiem komandu vērtējumā deva 3.vietu,” vērtē A.Cīrulis. “Slikta situācija ir izveidojusies Beļavas pagastā, jo sporta organizators nevēlas atbalstīt sportistus no sava pagasta, kas vēlas pārstāvēt Beļavu, tāpēc šogad, pateicoties Dzintaram Lācim, tika izveidota Ozolkalna komanda. Ļoti žēl, ka pagasta sporta organizatora (Voldemārs Mezītis - red.) ambīciju un stereotipu dēļ cieš sportisti. Beļavas pagasta komanda startējot šogad noteikti būtu starp labākajām komandu vērtējumā, bet šajā gadījumā sportisti sadalījās pa citām komandām. Kā jau esmu iepriekš teicis, Gulbenes novada sporta sabiedrība ir ļoti sašķelta un nekas nemainās. Katrs domā tikai, kā būt pārākam vienam par otru. Nezinu, kurš ir spējīgs mainīt šo situāciju, kas tagad notiek novada sportā.”
Organizatori pateicas par atbalstu sacensību organizēšanā Gulbenes sporta centra darbiniekiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Sports

Ko, tu cīruli zini par sporta darba organizāciju Beļavas pagastā, paskaties uz vieglatlētikas rezultātiem!!! Kurš liedza Lācim vākt komandu un startēt zem Beļavas karoga???

pirms 5 gadiem, 2015.06.30 16:59

liedza

To liedza sacensību nolikums

pirms 5 gadiem, 2015.06.30 19:20

Alnis

Voldemars malacis, vinsh neatblasta so sporta veidu, jo jaunatne masveidigi apmekel svaru zales, kas nav slikti, bet ejot tur visu dara nepareizi, protams ne trenera pavadiba, chakarejot savu veselibu, pec tam jaunietis kas varetu but vesels un skaists paliek par steroidu upuri, ar pimpainam muguram un seju, jo redz rezultati neaug ta ka vajadzetu, vajag lielaku progresu svaros, tadel tiek lietots viss kas to veicina, kas saja gadijuma nebutu nepieciesams, laujot organismam attistiies dabiski. Uzskatu ka sis sporta veids jaatista savadak, Cirula kungs jus variet likt roku uz sirds un pateikt ka jauniesi kas nodarbojas ar svara stieniem ir pilniba tiri no steroidiem un ka jus nekad nevienam neko neesiet ieteicis? Gaidu atbildi un ludzu neatbalstit so sporta veidu lidz 18 gadu vecumam, jo uzskatu ka Gulbene nav neviena kvalificeta trenera saja joma, iznemot Ingolfu, kas uzsvaru liek nevis uz cik vari pacelt bet izdari to ar vieglaku svaru vairak reizes

pirms 5 gadiem, 2015.06.30 17:04

Vīrs kā ozols

Sacensību nolikums arī ir murgs! Cīrulis trenē un pārvelk uz sevi tos, kas pakļaujas viņa metodēm! Neskaitot atsevišķus dalībniekus, pārējie "uzpūstās" masas ir panākuši nenormāli ātri - tātad uz pulveru un maisījumu sastāva! Es nekad neļautu saviem bērniem, vienalga kādā vecumā, Gulbenes pilsētā pie kāda" kačāties". Lauku pagastu dalībnieki ir piemērs otršķirīgs - raujas pa lauku darbiem, strādā fiziskus darbus un pievēršoties švarcelšanai, rezultāti, neatlaidīgi, bet ir! Un galu galā kāda jēga - celt svarus Gulbenē, Līgo, Beļavā vai Jaungulbenē - visus vajadzētu vienot vienam mērķim - tīra, godīga konkurence, nevis - kurš dabīgs un kurš mākslīgs!
Pienācis laiks lauzt stereotipus par šo sporta veidu!

pirms 5 gadiem, 2015.07.01 13:20

arī

Vai šim Cīrulim ir kāda izglītība vai sertifikāts, kas apliecinātu, ka viņš var strādāt par treneri?

pirms 5 gadiem, 2015.07.01 15:40

skayforger

Tirza labākie! Puikas ēd gaļu un dzer olas!

pirms 5 gadiem, 2015.07.01 22:37

Sports