Pauerliftings: uzvaru izcīna mājinieki

Gulbenes sporta centrā 15.jūlijā norisinājās Gulbenes pilsētas atklātais čempionāts klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus (“Bladesport” kauss). Tas bija Latvijas Kausa 12.posms, kurās piedalījās 14 “Gulbenes K.S.P.” sporta kluba atlēti.

Komandu vērtējumā 1.vietu izcīnīja “Gulbenes K.S.P.”, aiz sevis 2.vietā atstājot kaimiņus - “Spēka Pasaule Alūksne” atlētus, savukārt 3.vietā - Pļaviņu komandai.

Sacensībās bija jāizpilda viens vingrinājums - svara stieņa spiešana guļus. Sieviešu grupā: svara kategorijā līdz 52 kilogramiem uzvaras lauri - Larisai Cīrulei ar rezultātu 42,5 kg, absolūtajā vērtējumā viņa ieguva 3.vietu.

Senioru V40 grupā 1.vietu izcīnīja Raitis Vinters ar rezultātu 135 kg, absolūtajā vērtējumā viņam - 1.vieta. Senioru V50 grupā 1.vietu izcīnīja Vilnis Lamsteris ar rezultātu 127,5 kg, savukārt absolūtajā vērtējumā viņam - 2.vieta. 2.vietu ar jaunu personīgo rekordu ieguva Ringolds Kļaviņš ar rezultātu 105 kg.

Senioru V50 grupā 1.vieta - Ērikam Dumārovam, kurš uzspieda  62,5 kg.

Open grupā svara kategorijā līdz 59 kg 1.vietu izcīnīja Adrians Eiklons ar rezultātu 57,5 kg. Svara kategorijā līdz 66 kg 1.vietu izcīnīja Andrejs Šilo ar rezultātu 90 kg.

Svara kategorijā līdz 83 kg 2.vietu ieguva Gundars Dārznieks, kurš spēja uzspiest 107,5 kilogramus smagu svara stieni.

Svara kategorijā līdz 93 kg triumfēja Uģis Smirnovs ar rezultātu 180 kg, absolūtajā vērtējumā viņam arī 1.vieta. 4.vietu ieguva Salvis Reinsons ar rezultātu 147,5 kg. Svara kategorijā līdz 105 kg 4.vietu ieguva Igors Petrovs ar 150 kg. Svara kategorijā virs 120 kg 1.vietu izcīnīja Enijs Rubenis ar rezultātu 130 kg.

Junioru grupā 1.vietu ar jaunu personīgo rekordu izcīnīja Uldis Ķiploks, kurš uzspieda 190 kg, absolūtajā vērtējumā viņam - 2.vieta, savukārt 2.vietu ieguva Dzintars Lācis ar rezultātu 145 kg.

“Ar komandas atlētu startu esam ļoti apmierināti. Par to arī viņiem liels paldies! Atlēti šajās sacensībās startēja treniņa režīmā.

Neskatoties uz to, ka liela daļa atlētu atpūšas, bija atlēti, kuriem izdevās šajās sacensībās uzlabot savus personīgos rekordus. Komandu vērtējumā bez lielām pūlēm tika izcīnīta 1.vieta, kā jau mājiniekiem pienākas,” saka “Gulbenes K.S.P.” sporta kluba valdes locekle L.Cīrule.

Tagad komandas atlētiem 28.jūlijā būs jāaizstāv Gulbenes pilsētas gods “Latvijas Spēcīgāka pilsēta 2017” sacensībās, savukārt 29. jūlijā jāstartē Ķekavas novada čempionātā svara stieņa vilkšanā no zemes. L.Cīrule piebilst, ka no 10. līdz 13. augustam U.Smirnovs startēs Eiropas čempionātā klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus, kas norisināsies Somijā.