Pauerliftings: vasaras izskaņā – spēkošanās Gulbenē

Sestdien, 24.augustā, Gulbenē, Vidus ielā 7, notiks Gulbenes pilsētas atklātais čempionāts klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus (“BLADESPORT” kauss). Tas būs Latvijas Kausa 12.posms. Jau pavisam drīz noskaidrosies, vai mājinieki spēs izcīnīt uzvaru savās mājās.

Sacensībās gaidīti gan vietējie sportisti, gan arī sportisti no kaimiņu un tālākiem novadiem, lai kopā sportiskā noskaņā pavadītu šo brīvdienu. Tāpat kā citos sporta veidos arī spēka sporta sacensībās sportistiem ir nepieciešams līdzjutēju atbalsts un uzmundrinājums. Sacensībās ieeja ir par brīvu, tāpēc ikviens spēka sporta entuziasts un interesents ir gaidīts ciemos!

Sacensību organizatori norāda, ka no pulksten 9.00 līdz 10.30 paredzēta dalībnieku reģistrācija un svēršanās, no pulksten 10.30 līdz 10.50 – tehniskais pārtraukums, savukārt pulksten 11.00 – sacensību sākums.

Sacensību mērķis ir piesaistīt jaunos atlētus no Gulbenes pilsētas un novada, paplašināt Gulbenes pilsētas un novada atlētu aktivitātes un veicināt spēka trīscīņas sporta attīstību pilsētā, kā arī radīt sportistiem motivāciju turpmākajiem treniņiem, un dot iespēju izcīnīt medaļas un kausus.

Detalizētāks sacensību apraksts: http://piedalies.sp.lv/.  Sacensībām var pieteikties līdz 21.augustam. Dalību izņēmuma gadījumā var pieteikt arī pa tālruni 26430455.Pievieno komentāru

Sports