Pauerliftings: veiksmīgi īsteno uzstādītos mērķus 2

Aizkrauklē 6.maijā norisinājās Aizkraukles pilsētas atklātais čempionāts klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus, kā arī Latvijas kausa 8.posma izcīņas sacensības. Sporta klubu „Gulbenes K.S.P.” tajās pārstāvēja vienpadsmit dalībnieki.

Sieviešu grupā svara kategorijā līdz 47 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Larisa Cīrule (37,5 kg). Senioru V40 grupā svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 1.vietu ar jaunu personīgo rekordu izcīnīja Raitis Vinters (137,5 kg). Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Arnis Mazurs (175 kg). Senioru V50 grupā svara kategorijā līdz 74 kilogramiem ar jaunu personīgo rekordu 1.vietu izcīnīja Ringolds Kļaviņš (100 kg). Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 1.vietā ar jaunu personīgo rekordu - Vilnis Lamsteris (130 kg), absolūtajā vērtējumā viņam - 2.vieta.

Jauniešu grupā svara kategorijā līdz 59 kilogramiem ar jaunu personīgo rekordu 2.vietu ieguva Adrians Eiklons (57,5 kg). Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 2.vietu ieguva Rihards Pavlovs (110 kg). Junioru grupā svara kategorijā līdz 59 kilogramiem 1.vietu ar jaunu personīgo rekordu izcīnīja Agris Trofimovs (75 kg). Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem 2.vietu ieguva Dzintars Lācis (155 kg). “Open” grupā svara kategorijā līdz 74 kilogramiem 1.vietu ar jaunu personīgo rekordu izcīnīja Valters Savickis (125 kg). Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 3.vietā - Aigars Cīrulis (150 kg). Komandu vērtējumā „Gulbenes K.S.P.” komanda izcīnīja 3.vietu.

Klubs informē, ka sacensības bija ar aizraujošām komandas cīņām, tādēļ viņi ir apmierināti ar iegūto 3.vietu komandu konkurencē. Par spīti tam, ka komandas atlētiem ir smags sacensību grafiks, daudzi šajās sacensībās sasniedza savus personīgos rekordus. Uzstādīto mērķi komanda veiksmīgi īsteno - Latvijas kausa spēka trīscīņas disciplīnas kopvērtējumā “Gulbenes K.S.P.” ir 1.vietā, bet svara stieņa spiešanas guļus disciplīnas kopvērtējumā - 2.vietā. Protams, priekšā vēl ir daudz sacensību, bet viņi centīsies iegūto pārsvaru no rokām neizlaist. Nākamais komandas starts ir paredzēts 27.maijā Rīgā, kur norisināsies Rīgas atklātais čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā. Pēc šī čempionāta komandas atlētiem būs neliela atpūta līdz jūlija beigām, kad atlēti atsāks gatavoties rudens sezonai.