Pavasara skrējiens Gulbenē

Gulbenes stadionā 21.maijā notika “Pavasara skrējiens”, kurš pulcēja 83 skrietgribētājus. Par absolūto uzvarētāju vīriešiem kļuva Flavio Nunes, bet dāmām pārliecinoši uzvaru svinēja Guna Ģērmane.

Pirmie sacensības uzsākas paši mazākie dalībnieki 400 metru skrējienā un S 7 vecuma grupā meitenēm uzvarēja Elīna Vagule, bet zēniem – Niks Ronis.

Kopējs starts 3, 6 un 9 kilometru distancēm tika dots pl.12.00.

3 kilometru distancē S 10 grupā meitenēm nepārspēta palika Anna Nikola Berkolde, bet zēniem – Adrians Stepe.

S 13 grupā uzvarēja Jolanta Pence, zēniem – Artūrs Filips Igaviņš.

S 16 grupas meitenēm pārliecinoši uzvaru svinēja Jeļizaveta Černova, savukārt jaunieši spēkiem mērojās 6 kilometru distancē un par uzvarētāju kļuva Lauris Lapsa.

S 19 grupas jaunietēm pirmo vietu izcīnīja Aivita Lasmane, bet jauniešiem 9 kilometru distancē nepārspēts izrādījās Nikolajs Gardens no Balviem. Vīriešiem par uzvarētāju kļuva Flavio Nunes, bet dāmām 6 kilometros visātrākais solis bija Gunai Ģērmanei.

S 40 grupā dāmām par uzvarētāju kļuva Sandra Volodina, bet kungiem 9 kilometros ātrāko rezultātu uzrādīja Aivars Griķis.

V 50 grupā vīriešiem 6 kilometru distancē uzvarēja Antis Zunda.

S 50 grupas sievietēm 3 kilometros uzvarēja Ilze Boldāne.

V 60 grupā vīriešiem uzvarēja Jānis Supe. Sievietēm Tautas klasē pirmo vietu ieguva Līga Berkolde, bet vīriešiem – Viesturs Ronis.

Skrējiena rezultāti

Pievieno komentāru

Sports