Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pēdējā diena ,lai pieteiktos skrējienam Zelta Keda par 3 latiem

Līdz 8.maijam 2010 visiem sportiskajiem un stilīgajiem skrējējiem ir iespēja pieteikties skrējienam ZELTA KEDA, kas notiks Mežaparkā, 5. jūnijā par 3 latiem. Jau no 8.maija dalības maksa būs 5 Ls. Pasākuma dienā - 6 Ls.

Laba ziņa tiem, kas jau nopietni pošas un trenējas skrējienam. Mežaparkā ir izveidoti speciāli marķējumi uz asfalta seguma ar trases maršruta norādēm. Dalībniekiem ir iespēja skriet jau šodien.  

Pagājušajā gadā skrējienā ZELTA KEDA 2009 piedalījās 521 dalībnieki. Šogad organizatori paredz, ka dalībnieku skaits būt daudz kuplāks, jo tiek plānotas vēl nebijušas aktivitātes un konkursi, kas šo pasākumu padarīs par pozitīvāko un stilīgāko skriešanas pasākumu. Skrējiena ZELTA KEDA 2010 galvenais mērķis ir nevis cīnīties par rekorda uzstādīšanu, bet veicināt aktīvas un pozitīvas laika pavadīšanas iespējas ģimenes, draugu un kolektīvu lokā.

 

Skrējienā ZELTA KEDA 2010 dalībniekiem būs jānoskrien noteikts minimālais distances garums - 5km. Maksimāli atļauts veikt 3 apļus. Laika limits 3 apļu veikšanai ir 2 stundas. Lai skrējiens būtu raitāks un pa spēkam ikvienam, distancē būs īpašie PITSTOPI, kuros būs iespējams ne tikai atvilkt elpu, bet arī piedalīties dažādas aktivitātēs.

Pēc skriešanas 1.-3. vietu ieguvēji visās vecuma grupās katrā distancē tiks apbalvoti ar sponsoru sarūpētām balvām. Labākos 5, 10 un 15 km noteiks pēc finiša laika. Uzvarētājus apbalvos tajās distancēs, kurās tie finišēs! Visi finišējušie saņem medaļas un piemiņas diplomus ar rezultātu.

Pievieno komentāru

Sports