Piedalās ekstrēmā maratonskrējienā

24.oktobrī Siguldā norisinājās ACG ekstrēmais kalnu maratonskrējiens „Salomon Siguldas maratons 2009". Tas ir skarbākais Latvijas maratonskrējiens, kas piesaistīja vairāk par 400 dalībniekiem

Skrējiens notika 11 km garā aplī, kurā ietvertas bija sešas Siguldas un Turaidas gravas un kalni no dažādām pozīcijām. Jau distances sākumā dalībniekiem bija jāpieveic Siguldas slalomkalns, bet kopumā vienā aplī minimālā kāpumu summa bija 350 m. Sportisti varēja izvēlēties sev piemērotāko no piecām distancēm: 11 km, 22 km, 33 km, 44 km vai 55 km.

11 kilometru distancē vecuma grupā V 40 uzvarēja Antis Zunda, sievietēm šajā grupā trešo vietu izcīnīja Daiga Krēsliņa.

Sievietēm otro labāko rezultātu sasniedza Guna Oša, bet vīriešu konkurencē Jānis Ģērmanis ierindojās piektajā pozīcijā.

44 kilometru distancē lielisku sniegumu rādīja Edijs Avens, kopvērtējumā viņš šo distanci veica ceturtais, bet savā vecuma grupā viņam otrā vieta.