Piedalās rallijā “Latvija 2011” 5

Pagājušajās brīvdienās notika pēdējais šīssezonas rallija un rallijsrpinta čempionāta posms - rallijs "Latvija 2011".

Rallijs risinājās Kuldīgas, Tukuma un Jūrmalas apkārtnē. Kopumā rallijs sastāvēja no 13 ātrumposmiem, no kuriem seši norisinājās pirmajā dienā, bet septiņi - otrajā dienā.  

Sacensībās, kā ierasts, startēja arī mūsu puses autosportistu ekipāžas. Rallijsprinta ieskaitē uz starta devās arī Jāņa Patmalnieka/ Rolanda Ziemeļa, kā arī Rimanta Kalniņa/ Jāņa Siliņa ekipāža. Rallijsprinta ekipāžām bija jāveic pieci ātrumposmi un tie norisinājās pirmajā dienā.

 

J.Patmalniekam/ R.Ziemelim šīs sacensības izvērtās ļoti veiksmīgas. Savā "4 WD" klasē viņi uzrādīja visātrāko rezultātu un plūca uzvaras laurus. Arī R.Kalniņa/ J.Siliņa ekipāža startēja šajā pašā klasē, viņi ierindojās 6.vietā.

 

Ļoti interesantas cīņas norisinājās arī rallija ieskaitē. Vienīgā mūsu puses ekipāža, kas startēja rallija ieskaitē, bija mūsu novadnieka Ralfa Sirmača/ Māra Kulša ekipāža. Diemžēl viņi šoreiz sacensību laikā avarēja un netika līdz finišam. Jāpiebilst, ka šoreiz salīdzinoši daudz ekipāžu 'dažādu iemeslu dēļ bija spiestas no cīņas izstāties.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

par naudu. Lai nu kurš, bet patmalnieks ir parādos līdz ausīm. Viņa īpašumi ir zem izsoles āmura......

pirms 9 gadiem, 2011.09.28 07:40

Sports