Piedalās starptautiskajās sacensībās soļošanā

Lietuvas kūrorta pilsētā Druskininkas 5.septembrī notika starptautiskās sacensības soļošanā. Tajās piedalījās arī mūsu sportisti Juris Gjačs, Edgars Gjačs un Gunārs Rubenis.

Kopumā sacensībās piedalījās sportisti no Ukrainas, Baltkrievijas, Polijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas, kuri 12 vecuma grupās sacentās savam vecumam piemērotās distancēs, jo pašiem mazākajiem bija jāveic 1 kilometra distance, savukārt garākā distance - 10 kilometri, bija jāmēro sievietēm un vīriešiem.


5 kilometru soļojumā zēniem visu distanci līderu grupā soļoja Edgars Gjačs, finišā sasniedzot personīgo rekordu 22:52 minūtes un ierindojoties 3.vietā. Tikai par sekundi viņš atpalika no 2.vietas ieguvēja un 8 sekundes no 1.vietas ieguvēja.


Veterāni sacentās 5 kilometru distancē. Sacensību uzvarētājus noteica pēc plaši pielietotās koeficientu sistēmas. Gunārs Rubenis distancē pavadīja 28:58 minūtes, aprēķinot pēc koeficienta, rezultāts 20:42 minūtes, kas viņu ierindoja 2.vietā. Juris Gjačs nosoļoja 5 kilometrus 25:18 minūtēs, piemērojot, viņa vecuma koeficientu, rezultāts 22:27 minūtes viņam deva 6.vietu.


Pirmo triju vietu ieguvēji saņēma skaistus kausus un balvas. Distance bija nosprausta pilsētas skvērā, un katrs dalībnieks saņēma skatītāju aplausus.

Pievieno komentāru

Sports