Piedzīvo divus zaudējumus

Divas spēles Vidzemes hokeja čempionāta 1.līgā aizvadījuši FHK „Gulbene" spēlētāji. Diemžēl abās piedzīvoti zaudējumi.

Igauņi ir pārāki Pirmie pretinieki bija no Igaunijas - Tartu „Kajakas". Jau spēles sākums mums bija neveiksmīgs, jo pretinieki izmantoja skaitlisko vairākumu. Turpinājumā vēl vieni zaudēti vārti, un pirmā trešdaļa 0:2. Otrajā trešdaļā vārtus no Ivo Kindzuļa un Dmitrija Novikova piespēlēm guva Deniss Kozlovskis. Igauņi vēlreiz izmantoja skaitlisko vairākumu un guva arī ceturtos vārtus. Tad skaitlisko vairākumu realizēja gulbenieši. Vārtus guva Alberts Bubišs no D.Kozlovska piespēles.

Trešdaļas izskaņā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Vispirms precīzi bija igauņi, bet tad izcēlās Didzis Stāvavens, izmantojot A.Bubiša un Andra Jaunbērziņa piespēles. Pirms noslēguma trešdaļas - 3:5. Spēles pēdējā etapa sākumā D.Kozlovskis guva ceturtos vārtus gulbeniešiem - 4:5. Tūlīt pat viņam bija lieliska iespēja panākt neizšķirtu, bet nekā. Vēl pēc pāris minūtēm pretinieki guva sestos vārtus.

Spēles pēdējās divas minūtes Gulbenes komanda nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet rezultāts nemainījās. Tā zaudējums ar 4:6.

Spēlē ar Valmieru smags zaudējums
Otrā spēle bija pret čempionāta līderiem Valmieras „Inflekss". Jau pirmajā trešdaļā valmierieši parādīja, kurš ir saimnieks, gūstot četrus bezatbildes vārtus.

Otrajā trešdaļā vēl trīs zaudēti vārti - un jau 0:7.

Tikai trešajā trešdaļā mums izdevās vairāki precīzi metieni. Visus trīs vārtus guva D.Kozlovskis, bet viņam asistēja A.Bubišs, I.Kindzulis un Gatis Rikveilis. Rezultātā smags zaudējums ar 3:10.

Ļoti grūti sacensties ar pirmās līgas labākajām komandām. Tieši ar vienu no tām - „Sedu" - mums jāspēlē 14.februārī pulksten 18.00 Valmierā.

Savu artavu mūsu neveiksmēs iegulda arī krīze, jo grūti visu finansiāli nokārtot. Arī traumu likstas mums neiet secen. Tomēr komanda ir apņēmības pilna čempionāta atlikušās astoņas spēles pārvarēt. Galvenokārt tāpēc, ka pēc nolikuma mūsu rezultāts un ieņemamā vieta garantē otrās līgas lielās bronzas medaļas, un tās mēs arī iegūsim.