Piedzīvo sāpīgu neveiksmi 1

Sāpīgu neveiksmi Vidzemes hokeja čempionātā piedzīvoja HFK „Gulbene" komanda, kura ar 5:6 piekāpās Vijciema hokejistiem.

Spēle sākās pretinieku jau otrajā minūtē gūtajiem vārtiem. Mūsu uzbrucēji maz meta pa pretinieku vārtiem, bet aizsargi pieļāva kļūdas. Tā trešdaļas vidū rezultāts kļuva jau 0:3. Trešdaļas izskaņā traumu guva Andis Āboliņš un viņam nācās doties uz slimnīcu. Vienu minūti nācās spēlēt lielajā mazākumā (3:5), bet šoreiz vārtus nosargājām.

Otrajā trešdaļā Vijciema komanda turpināja veiksmīgi spēlēt uz pretuzbrukumiem. Rezultāts kļuva nepieklājīgs - 0:5. Nācās ņemt pusminūtes pārtraukumu. Pēc tā mūsu spēlētāji guva pirmos vārtus. Pēc Alberta Bubuša piespēles precīzs bija Deniss Kozlovskis. Tūlīt gan arī pretinieki bija precīzi, realizējot skaitlisko vairākumu, un 1:6. Trešdaļas pēdējā sekundē mums arī izdevās realizēt skaitlisko vairākumu. To izdarīja Ivo Kindzulis pēc A.Bubiša piespēles.

Noslēguma trešdaļā laukumā jau pilnībā dominēja gulbenieši. Pretinieki spēlēja rupji, un Vjačeslavs Ruļovs laukumu atstāja ar pārsistu uzaci. Viņš gan vēlāk atkal devās laukumā. Mūsu aktivitātes deva jūtamu rezultātu. Vispirms D.Kozlovskis pēc I.Kindzuļa piespēles gulbeniešiem guva trešos vārtus, tad pēc D.Kozlovska un Gata Rikveiļa piespēlēm precīzs bija Dmitrijs Novikovs, un rezultāts kļuva 4:6. Tagad jau vijciemieši ņēma pusminūtes pārtraukumu. Tas nelīdzēja, jo D.Kozlovskis pēc D.Novikova piespēles realizēja skaitlisko vairākumu. Atlika pusotra minūte, un tikai 5:6. Vārtsargu nomainīja sestais laukuma spēlētājs, bija divi izcili momenti spēli glābt, tomēr veiksme no mums novērsās. Pirmajā trešdaļā izlieto ūdeni sasmelt neizdevās.

Metienu attiecība spēlē - 33:21 HFK „Gulbene" komandas labā. Bez minētajiem hokejistiem komandā spēlēja Andrejs Šilko, Jānis Pāvuliņš, Dainis Ozoliņš, Raimonds Lenčiks, Andris Jaunbērziņš, Ritvars Ohnovskis un Māris Deksnis.

Nākamā spēle gulbeniešiem notiks 25.oktobrī Valmieras OC pulksten 17.05.

666

redzot to 1/2 ligas komandu speeli, visas komandas.. tur ardaas kaa nezveeri, itkaa buutu KHL.. bet vechi ir piemirsushi, ka tas ir amatieru hokejs, un ir savaakushies prieka peec paspeeleet... bet tur.. MEZONJI.. ka tik viens otram ieriebt.. iegruust apmalaa neatljauti.. u.t.t.
Tas ir amatieru hokejs! nevis kursh vairaak uztaisiis pretiniekam traumas... saprotu sanaak netiishaam, bet skatoties 1/2 ligas speeles MEZONJI!! :DDD))

pirms 9 gadiem, 2009.10.19 13:26