Piedzīvo sāpīgu neveiksmi

Vidzemes hokeja čempionāta 1./2.līgas spēlē sāpīgu neveiksmi piedzīvoja HFK „Gulbene" komanda, kura ar 2:3 pēcspēles soda metienos piekāpās Smiltenes "Skorpionam". Pamatlaiks beidzās 2:2.

Spēles sākumā abas komandas uzbruka līdzīgi, bet vārtus pirmie guva pretinieki, un pirmais puslaiks beidzās 0:1. Otrajā trešdaļā jau krietni vairāk uzbruka mūsējie, bet vārtus negaidīti atkal guva smiltenieši. Tūlīt gan pēc Denisa Kozlovska un Alberta Bubiša piespēlēm vārtus guva Ivo Kindzulis, un atpūtā komandas devās ar rezultātu 1:2.

 

Noslēguma trešdaļā tiesneši spēles kontroli jau pilnībā bija zaudējuši. Tas, protams, iespaidoja spēles disciplīnu. Bija daudz noraidījumu, tomēr mūsu puiši izlīdzināja rezultātu. Pēc Daiņa Ozoliņa un Ritvara Ohnovska piespēlēm vārtus guva D.Kozlovskis.

 

Diemžēl vairāk nepanācām, un visu izšķīra pēcspēles soda metieni. Jāsaka, ka šajā sezonā ir zema vārtu gūšanas momentu realizācija. Piemēram, šajā spēlē mēs pretinieku "nomētājām" ar 41:12 un rezultāts tikai  2:2. Trijās spēlēs uz pretinieka vārtiem metām 107 reizes un tikai 10 gūti vārti. Ir kur piestrādāt.


Nākamā spēle HFK „Gulbene" notiks 11.oktobrī pulksten 14.15 ar Valmieras "Ciedra A".

Pievieno komentāru

Sports