Piedzīvo smagu zaudējumu

31.oktobrī jaunie Buki piedzīvoja smagu zaudējumu Ventspilī, piekāpjoties vietējai Ventspils augstskolas komandai ar rezultātu 51:102.

Spēles sākums Bukiem izdodas lielisks. Vispirms Vents Veinbergs ir veiksmīgs no tālās distances, pēc tam arī Aizpura 2 punkti (0:5). Ventspilnieki pie pirmā punktu guvuma tika tikai spēes 3. minūtē, taču uzreiz pēc tam arī izlīdzināja rezultātu un pēc Uģa Pinetes diviem puktiem ar sodu, izvirzījās vadībā (7:8). Gulbeniešu nopelnītās piezīmes un kļūdas uzbrukumos neļāva atgūt vadību, turpretī augstskolas komanda turpināja veiksmīgi uzbrukt, vēl pēc nospēlētām 2 minūtēm panākot jau +7 (10:17).

Ceturtdaļas otrā pusē Pastušeņa ar precīziem metieniem neļāva pretiniekiem strauji palielināt pārsvaru. Tomēr ceturtdaļa noslēdzās par abu mājiniekiem, ar rezultātu 14:25.

Otro ceturtdaļu, līdzīgi kā pirmo, Gulbenes komanda iesāka veiksmīgi. Venta Veinberga pieci gūtie punkti pēc kārtas atkal samazināja rezultāta starpību līdz -6 (19:25). Taču, diemžēl, arī spēles turpinājums bija tāds pats kā pirmajās desmit minūtēs - Ventspils augstskola ne tikai atguva pārsvaru, betpalieināja to līdz +17 sev par labu (40:23).Pirmā puslaika izskaņā Bukiem izdevās atgūt vien 2 punktus un noslēgt pirmo spēles puslaiku ar rezultātu 25:40 mājiniekiem par labu.

Buki otro puslaiku uzsāka ar agresīvāku spēli uzbrukumā, kas gan nesa rezultātu, tomēr punktu starpību samazināt neizdevās - Ventspils komanda spēja atbildēt ar tādu pašu precizitāti. Ceturtdaļas vidū Gulbenes komandas spēki sāka izsīkt, kas atspoguļojās arī uz rezultāta tablo - 37:57. Ceturtdaļas beigās Buku punktu gūšana uz pāris minūtēm apstājās, kas ļāva ventspilniekiem vēl vairāk palielināt pārsvaru. Ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 43:78.

Pēdējās ceturtdaļas pirmās septiņas minūtes Bukiem izdevās gūt tikai 2 punktus no spēles (Matisons 45:79). Līdz ceturtdaļas 7. minūtei ar Lejasmeiera, Saknes un Apsīša palīdzību Ventspils augstskola sasniedza 49 punktu pārsvaru (45:94).Tikai ceturtdaļas pēdējās divās minūtēs jaunie Buki vēl atzīmēās ar punktu guvumu, noslēdzot spēli ar rezultātu 51:102.

Ventspils augstskola - BK "Gulbenes Buki" 51:102 (25:14; 15:11; 38:18; 24:8).

Gulbenes Buki: Aizpurs 10p.+5AB, Veinbergs 10p., Pastušeņa 8p.+6AB, Jakovičs 6p., Lūsis 5p., Matisons 5p., Korulis 4p., Šimanovskis 3p.+5AB, Karolis, Aleksejevs, Lišiks, Vīksna.

VeA: Gubāts 21p.+7AB, Šilbergs 16p.+6AB, ejasmeiers 13p., Pinete 13p., Sakne 13p., Apsītis 8p.+9AB, Neverčiks 8p., Čoders 6p., Rugājs 4p.+6AB, Buiķis, Pēterhofs.