Piedzīvo zaudējumu

Vidzemes hokeja čempionāta 1./2.līgas spēlē FHK „Gulbene" ar 1:5 piekāpās HK „Smiltene ‘09".

Pirmā apļa spēlē gulbenieši pretiniekus uzvarēja negaidīti pārliecinoši - ar 9:3. Arī šī spēle gulbeniešiem sākās veiksmīgi, jo pirmās trešdaļas vidū Māris Deksnis atklāja rezultātu. Tomēr puslaika izskaņa tika aizvadīta izteikti neveiksmīgi. Minūtes laikā zaudēti divi vārti, un atpūtā komandas devās ar 2:1 smilteniešu labā.

Otrajā trešdaļā mūsējie uzbruka daudz, bet nesekmīgi. Vēl ļaunāk, jo vienu reizi precīzi bija Smiltenes hokejisti. Pēc otrās trešdaļas - jau 1:3.

Spēles noslēguma daļā mūsu komandai pietrūka cīņas spara, ko labi izmantoja pretinieki. Divas kļūdas aizsardzībā, un zaudējums ar 1:5. Sāpīgi, bet pamācoši.

Šāgada pēdējā čempionāta spēle FHK „Gulbene" notiks 18.decembrī Valmierā, kad pulksten 19.30 sacentīsimies ar Kristera Serģa pārstāvēto HK „Cēsis".