Piedzīvo zaudējumu 1

Zaudējums pēdējā spēlē atstumj uz 2.vietu līgas turnīra tabulā
Pagājušajā sestdienā "Rubates" hokejisti aizvadīja spēli pret HK "Jumiķis". Diemžēl šajā spēlē viņiem nācās atzīt pretinieku pārākumu. Spēles rezultāts - 2:5.

Komandas pārstāvis Dzintars Vasiļjevs stāsta, ka "Rubate" pirms šīs spēles atradās turnīra tabulas 1.vietā, savukārt pretinieki - 3.vietā no beigām, taču uz šo spēli "rubatiešiem" nebija ieradušies vairāki spēlētāji un, acīmredzot, komanda nebija pareizi noskaņojusies šai cīņai.

 

"Jau pirmais periods tika zaudēts ar rezultātu 0:2. Pretinieku komandai šajā spēlē ļoti veicās - abas ripas bija rikošeti. Tas droši vien mūsu spēlētājus arī diezgan spēcīgi izsita no līdzsvara. Pretinieku vārti tika apdraudēti - kopumā pa spēli "rubatieši" izdarīja 39 metienus, HK "Jumiķis" - 13, tomēr veiksme šajā dienā nebija mūsu pusē. Ripa lidoja virsū vārtsargam, gar vārtiem, virs vārtiem, atsitās pret vārtu stabiņu, bet iekšā vārtos nelidoja," stāsta Dz.Vasiļjevs.

 

Nespēj saņemties

HK "Jumiķis" vēl vienus vārtus guva arī otrā perioda sākumā, un arī šoreiz ripa vārtos nonāca ar rikošeta palīdzību. Tas mūsu spēlētājiem, protams, bija vēl lielāks trieciens, taču spēles 16.minūtē arī viņiem beidzot izdevās gūt vārtus. Ripu vārtos raidīja Ignats Safronovs pēc Jāņa Sudraba un Aivara Berkolda piespēlēm. Vēl pēc divām minūtēm otros vārtus "rubatiešu" labā guva Uģis Kindzulis pēc Pētera Melbārža piespēles.

 

"Rezultāts jau bija 3:2, taču bija vairāki noraidījumi, izcēlās pat kautiņš, un viss beidzās ar to, ka "Jumiķis" 26. un 35.minūtē atkal guva vārtus. Spēle beidzās ar rezultātu 5:2 pretinieku labā. Mūsu spēlētāji tā arī nebija spējuši saņemties," saka Dz.Vasiļjevs.

 

Centīsies uzlabot situāciju

Pirmo apli "rubatieši" ir beiguši 2.vietā. 1.vietā atrodas komanda "Lemisele" ar 9 uzvarām un 1 zaudējumu, ko viņi piedzīvoja tieši pret "rubatiešiem". "Rubates" hokejistiem ir 8 uzvaras un 2 zaudējumi.

 

"Protams, ir arī patīkami mirkļi. Mikus Mezītis 3.līgas vārtsargu kopvērtējumā atrodas 3.vietā, taču jāpiebilst, ka 1. un 2.vietas ieņēmēji ir nospēlējuši tikai pa vienai spēlei, bet Mikus ir sargājis vārtus visas 10 spēles un viņam ir ļoti labi rādītāji. Turklāt Mikum vienīgajam līgā ir trīs "sausas" spēles. Arī mūsu komandai vienīgajai ir trīs "sausas" spēles, vēl tikai trim komandām ir bijušas pa vienai "sausai" spēlei," stāsta Dz.Vasiļjevs.

 

"Potenciāls mūsu komandai ir labs. Šo apli it kā beidzām ar zaudējumu, kas varbūt liks nedaudz aizdomāties, taču domāju, kas mēs uzlabosim situāciju. Nākamo spēli mēs aizvadīsim 13.decembrī pret komandu "Livonija", kurai pirmajā aplī zaudējām, tādēļ noteikti gribēsim viņiem atspēlēties."


Rezultatīvākie spēlētāji līgā

5.vietā atrodas Uģis Melbārdis (13 gūti vārti un 5 piespēles - 18 punkti),


6.vietā - Sandis Vītols (8 gūti vārti un 9 piespēles - 17 punkti),


8.vietā - Igors Mežkuts (9 gūti vārti un 6 piespēles - 15 punkti),


9.vietā - Aivars Berkolds (6 gūti vārti un 9 piespēles - 15 punkti),


10.vietā - Jānis Sudrabs (3 gūti vārti un 12 piespēles - 15 punkti).

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports