Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedzīvojumu sacensībās sporta klasē izcīna 6.vietu

Pagājušajā svētdienā piedzīvojumu meklētāji Madonas pusē startēja piedzīvojumu sacensību “Triatel xRace” 3.posmā. Sacensībās sporta klasē piedalījās un veiksmīgi cīnījās stāmereniete Aiga Putne ar brāļiem Alvi un Aigaru. Viņi izcīnīja 6.vietu.

Sacensības norisinājās Madonā un tās apkaimē. Dalībniekiem bija jābrauc ar velosipēdiem, jāskrien pa armijas teritoriju, Madonas pilsētu un vietējiem mežiem un daudz kontrolpunktu jāsavāc peldot – purvos, upītēs, ezeros un strūklakās. Ne par velti viens no sacensību obligātajiem ekipējumiem visas distances garumā bija peldveste. Ar peldēšanu arī tika atklāts starts Madonas karjerā.


Ļoti labs rezultāts


A.Putne stāsta, ka par sacensībām uzzinājusi, izlasot “Dzirkstelē” rakstu par komandas “UGD” startu šajās sacensībās. “Patiesību sakot, man jau sen bija doma kaut ko tādu pamēģināt. Apskatījos mājaslapā nedaudz vairāk par šīm sacensībām un to norisi, un nolēmām ar brāļiem startēt. Sākumā īsti nevarējām izlemt - startēt sporta vai tautas klasē, taču, nedaudz parēķinot, nolēmām, ka kaut vai pa pēdējo vietu, bet startēsim tomēr sporta klasē – tur vismaz sacensību distance bija garāka. Sākumā nedaudz bijām sabijušies. Pēdējā mirklī vēl spriedām, ka varbūt tomēr labāk jāstartē tautas klasē, taču riskējām līdz galam un tas attaisnojās – izcīnījām 6.vietu. Es domāju, ka mums tas ir ļoti labs rezultāts,” vērtē stāmereniete.


Sacensības – vietām arī ekstremālas


Atceroties sacensību gaitu, A.Putne atzīst, ka personīgi viņai visgrūtāk bijis braukt ar velosipēdu, jo distance bija ļoti gara. Bija vietas, kur velosipēds bija jāstumj arī pie rokas, jo ceļš bija smilšains. “Nekad agrāk arī nebiju domājusi, ka tik droši došos purvā – taču tur visi devās cits aiz cita un tad jau bija vienalga, kur un kā tu ej. Pašā Madonā savukārt viens kontrolpunkts atradās caurtekas vidū. Tobrīd ļoti stipri lija, caurteka bija līdz pusei pilna ar ūdeni – tas bija diezgan ekstremāli. Fiziski grūti bija uzkāpt kalnā. Pirmajā kalnā kaut kā uzrāpos – spēka vairs nebija, bet gluži vai par spīti nākamie divi kontrolpunkti atradās tieši tādos pašos stāvos kalnos,” atceras sacensību dalībniece. Protams, papildu slodzi sacensību dalībniekiem radīja lielais karstums, nedaudz atveldzēties varēja, meklējot kontrolpunktus, kas atradās ūdenī.


Palīdz cits citam


Aiga piebilst, ka viņai ļoti palīdzēja brāļi. “Visi bijām kopā, cits citu atbalstījām un palīdzējām. Komanda ir tik ātra, cik ātrs ir lēnākais dalībnieks. Taču mēs visu izturējām, un tagad ir gandarījuma sajūta. Šobrīd lemjam, vai piedalīties nākamajā sacensību posmā Rīgā. Vakarā pēc sacensībām bija nogurums un tad vēl neko negribējās, bet šobrīd jau atkal iekšā ir azarts un vēlme startēt. Par Rīgas posmu vēl domājam, bet Valmierā noteikti piedalīsimies,” saka Aiga. Viņa arī iesaka šajās piedzīvojumu sacensībās piedalīties citiem. “Mums ar brāļiem tā bija vēl viena iespēja satikties, pabūt un arī paveikt kaut ko kopā,” saka A.Putne.

Pievieno komentāru

Sports