Pieejamas vienas dienas un viena mēneša kartes makšķerēšanai

Kopš 21.augusta makšķerēšanas cienītājiem pieejamas vienas dienas un viena mēneša makšķerēšanas kartes. Līdz ar to Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) makšķerniekiem piedāvā nu jau četru veidu makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kartes – 1 dienai, 1 mēnesim, 3 mēnešiem un gadam. Par to informē Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra sabiedrisko attiecību speciālists Reinis Mellis.

Jauno makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karšu vienas dienas kartes cena būs 1,50 eiro, bet viena mēneša kartes cena - 5 eiro. Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kartes vienai diena un vienam mēnesim būs nopērkamas tikai elektroniski (!) vietnēs www.makskeresanaskarte.lv, www.manacope.lv, kā arī mobilajā lietotnē “Mana Cope”.

Īstermiņa kartes ir labs risinājums kā makšķerniekiem, kuri nemakšķerē regulāri, tā ģimenēm ar bērniem, kas brīvdienas pavada pie ūdeņiem, un arī ārvalstu viesiem, kuri Latvijā uzturas salīdzinoši neilgu laiku. Drukātajām makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kartēm cena paliek nemainīga: gada karte maksā 14,23 eiro, karte 3 mēnešiem – 7,11 eiro.

Līdztekus šīm izmaiņām LLKC piedāvā vēl kādu jaunumu - drukāto makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karšu digitalizācijas pakalpojumu.

Agnese Neimane-Jordane, LLKC Zivsaimniecības nodaļas vadītāja: “Šāda pakalpojuma ievešanu makšķernieki lūdza jau sen, jo iepriekš situācijās, kad drukātā makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karte tika pazaudēta vai sabojāta, to nebija iespējams atjaunot, un makšķernieks bija spiests iegādāties karti vēlreiz. Tagad, veicot dažas vienkāršas darbības, ir iespēja drukātu karti pārvērst elektroniskā un neuztraukties, ka kartes dati varētu pazust.”

Kartes digitalizācijas pakalpojums pieejams mājaslapā www.makskeresanaskarte.lv. Makšķernieki, ievadot drukāto karšu informāciju un pievienojot tās foto, var pārvērst to elektroniskā formātā, tādējādi iegūstot visas elektronisko makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karšu priekšrocības. Proti, nav jābaidās, ka mehānisku bojājumu gadījumā karte vairs nav izmantojama un atjaunojama, kā arī, dodoties makšķerēt, karti var neņemt līdzi. Jāatceras vien kartes numurs, ko nosaukt inspektoram pārbaudes brīdī.

Pievieno komentāru

Sports