Piekāpjas Apes hokejistiem

Vidzemes hokeja čempionāta pirmās līgas spēlē FHK „Gulbene" komanda ar 1:4 piekāpās HK „Ape".

Abas komandas ir spēkos līdzīgas, bet gulbeniešus šoreiz iegāza neprecizitāte uzbrukumā. Pirmos vārtus mūsu komanda zaudēja jau otrajā minūtē, kad Apes spēlētājs izdarīja precīzu tālmetienu. Vēl pēc trīs minūtēm - kļūda aizsardzībā, un jau 0:2.

Tikai pirmās trešdaļas izskaņā pēc Dmitrija Novikova un Denisa Kozlovska piespēlēm vārtus guva Alberts Bubišs.

Otrā trešdaļa pagāja abpusējos uzbrukumos, bet vārtu gūšanas momentu bija maz, un noslēguma trešdaļa sākās ar 1:2. Pretinieki nopelnīja noraidījumu, bet tas palika nerealizēts. Vēl ļaunāk - vienā no pretuzbrukumiem HK „Ape" panāca 3:1 savā labā.

Pēdējās minūtēs mūsējie vairākkārt spēlēja sešatā (bez vārtsarga), bet tas labumu atnesa tikai pretiniekiem. Viņi raidīja ripu tukšos vārtos un svinēja uzvaru ar 4:1.

Tagad FHK „Gulbene" turpinās spēlēt pirmās līgas čempionāta otrajā posmā, kur mūs gaida desmit spēles divos mēnešos. Nākamās sacensības būs tikai februārī.

Gulbenes hokeja cienītājiem un spēlētājiem zināšanai - 7.februārī būs vēl vienas sacensības. Turnīrā, kuru ar Gulbenes pilsētas pārvaldes un Gulbenes novada domes atbalstu rīkos Gulbenes sporta centrs sadarbībā ar FB „Gulbene 2005", piedalīsies četras komandas. Uzaicināti ir HK „Smiltene" un HK „Ape", bet Gulbenes hokeju pārstāvēs divas komandas. Tās tiks veidotas no labākajiem komandu „Rubate" un FHK „Gulbene" spēlētājiem (spēlētājus noteiks komandu iekšienē).

Skatītāji tiek aicināti aktīvi līdzdarboties, jo gaidāmi dažādi pārsteigumi.