Piekāpjas “Jelgavai” 13

Latvijas virslīgas čempionātā FB “Gulbene” komanda izbraukumā ar 1:3 piekāpās FK “Jelgava”.

Joprojām gulbeniešiem ir īss rezervistu soliņš, kas rada problēmas arī pamatsastāva noteikšanai. Ja diviem trijiem spēlētājiem ir melnā diena, pajūk visa spēle. Uzskatāms piemērs bija sacensība Jelgavā. Pirmos vārtus gulbenieši zaudēja pēc rupjas mūsu vārtsarga kļūdas. Laukuma vidū pilnībā dominēja jelgavnieki, un tas mums radīja lielas problēmas. Arī otros vārtus saimnieki guva, izmantojot mūsu vārtsarga neprecīzu piespēli. Pēc šīs kļūdas notika vārtsargu maiņa. Jāsaka, ka arī gulbeniešu malējie aizsargi šoreiz nebija palīgi. Vairākas izdevības bija arī mūsējiem. Pāris reizes izcelties varēja Jānis Lapss, izcilu izdevību neizmantoja Artjoms Murdasovs, vārtos netrāpīja Sergejs Mišins un Arevšats Hačatrjans. Pirmais puslaiks beidzās 0:2. Pārtraukumā mūsu ģērbtuvē bija īsta vīru saruna, un otrajā puslaikā laukumā jau bija pavisam cits noskaņojums. Aktīvas spēles pirmais rezultāts deva augļus jau otrā puslaika sākumā. Jelgavnieki savā soda laukumā pārkāpa noteikumus pret A.Hačatrjanu, un 11 metru soda sitienu realizēja Ivans Gluško. Arī turpinājumā vairāk bumbu kontrolēja FB “Gulbene” futbolisti. Uzbrukumus mūsējie centās akcentēt ar tālām augšējā piespēlēm, bet allaž ceļā stājās FK “Jelgava” aizsargi un viņu vārtsargs. Spēles izskaņā uzbrukumā devās visi, pat mūsu vārtsargs Alberts Nikoļskis. Mājiniekiem radās iespēja palielināt rezultātu. To viņi izdarīja pašā spēles izskaņā un rezultātā - 1:3. Atceramies, ka pirmajā spēlē Gulbenē mūsējie uzvarēja ar 3:0.

Komandas sastāvs Jelgavā: I.Labuts (38’A.Nikoļskis), A.Ivanovs, K.Jeļkins, A.Murdasovs (89’ E.Jansons), V.Stols, I.Korabļovs, S.Mišins, K.Priedēns (51’ I.Sputajs), I.Gluško, A.Hačatrjans, J.Lapss. Rezervē palika J.Keišs.

Vārtus guva: I.Gluško +56’. Brīdināti: A.Murdasovs 79’ , I.Korabļovs 94’.

Nākamā spēle FB “Gulbene” notiks savā laukumā 7.jūlijā pulksten 19.00 ar SK “Liepājas metalurgs”. Savukārt Latvijas 2.līgas čempionātā “Zellis/Gulbene” 9.jūlijā pulksten 18.00 Gulbenes stadionā spēlēs ar FK “Kvarcs/Madona”.

Krauklis 06.07.2011. 11:16:34, Konformists 06.07.2011. 17:27:49

Kukū? Esat garīgi atpalikuši? Izejat svaigā gaisā, nevis vārat savus žults kastroļus. Pretīgi smird pa visu portālu.

pirms 8 gadiem, 2011.07.06 22:57

Kraukli,

ja tev kauns uzvelc bises. Cik tad var ar pliku pa..ļu un tukšu galvu?

pirms 8 gadiem, 2011.07.06 12:43

:)))

Pēteris drošvien gribētos, lai iznāktu balerīna un ņemtu priekšā.

pirms 8 gadiem, 2011.07.05 21:59

Izbijušajam Pēterim

Ja tev kaut kas netraucētu, noteikti iznāktu balerīna

pirms 8 gadiem, 2011.07.05 20:01

Skatos,

ka visiem negulbeniešiem-sīku kaku ražotājiem atkal svētki un izsludinu konkursu, kurš pirmais atradīs "kapraci" varēs pa velti viņu... "ferrusu" nav jēgas meklēt, jo viņš vēl maziņš un skola kaut kā jābeidz

pirms 8 gadiem, 2011.07.04 19:52

millergerds

Ne kauns, ne kas cits- normāla spēle, kas "sportacentra" portālā raksturota kā "aizraujoša sacīkste". Un, ja kāds no lielajiem kritizētājiem skatījās pārraidi internetā, tad ceru, ka acis viņam nebija aizlietas ar grādīgo un viņš spēja saskatīt gulbeniešu darbībā arī pozitīvo, kura netrūka. Labi, ka Fokss nostiprinās pamatsastāvā, ka gulbenieši 2. puslaikā laiku pa laikam spēja pamatīgi terorizēt Jelgavas aizsardzību, ka spēles pēdējās minūtēs uzbrukumā Jelgavas vārtiem devās pat mūsu vārtsargs Nikoļskis..... Un- bez zaudējumiem sports nebūtu sports, un tieši tāpēc katra nākamā uzvara ir salda jo salda, it īpaši futbolā! Un uzvaras vēl būs- tieši par spīti pesimistu ņaudēšanai! Tieši tā. Das ist richtig!!!

pirms 8 gadiem, 2011.07.04 19:47

Ferrus

patiesi zel Gulbenes fk, pusi centas, bet laikam jau ta ari taisniba kluba finansiala situacija vedina domat par sagravi un izkrisanu uz 2.ligu, lai ka ari to negribetu, butu laiks atrast jaunu investuru kas gatavs ieguldit vismaz kadus Ls 250 000 jaunu speletaju iegade un Gulbenes futbola infrastruktura

pirms 8 gadiem, 2011.07.04 17:23

Alūksnietis

Ko Jūs Gulbenieši IDAT jums vismaz ir ko paskatīties,kam negadās zaudēt-uzmundrināt vajadzētu nevis pelt-un TU,kam kauns paskaties uz sevi no malas daidziem par Tevi arī ir kauns laikam.

pirms 8 gadiem, 2011.07.04 15:28