Piekāpjas Ķeizarmežam arī savās mājās 8

Sieviešu dienas priekšvakarā ASK/Buki piedzīvoja sāpīgu zaudējumu savā laukumā, piekāpjoties LBL turnīra tabulas pēdējai vietai Ķeizarmeža komandai ar rezultātu 72:98.

Spēli šoreiz iesākās ar nelielu viesu izvirzīšanos vadībā (2:5), taču Bukiem ātri vien rezultātu izlīdzināja Gundars Rauza ar precīziem soda metieniem. Līdz ceturtdaļas vidum rezultāta starpība saglabājās nemainīga (11:11). Pirmās ceturtdaļas beigās veiksmīgs jau atkal kā no tuvās tā tālās distances bija Rauza, kas palīdzēja Bukiem iekrāt 6 punktu pārsvaru pēc pirmajām desmit minūtēm (23:17).

Otrās ceturtdaļas sākumā Ķeizarmežs ātri vien atspēlēja zaudēto, jau otrajā minūtē izvirzoties vadībā ar 23:28. Kamēr Buku raidītie metienu grozam lidoja secen, Ķeizarmeža komanda arvien vairāk palielināja pārsvaru ar tālmetieniem, ceturtdaļas 6. minūtē tas jau bija +14 (25:39). Ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 33:47.

Pēc lielā pārtraukuma komandas jau spēlēja kā līdzīgs ar līdzīgu. Lai arī Bukiem izdevās mazliet samazināt starpību, tomēr viesi vairs neļāva izlīdzināt rezultātu (59:68).

Pēdējās desmit minūtēs viesu komanda realizēja 6 tālmetienus, kas pielika punktu Buku pretestībai jau ceturtdaļas vidū, kad Ķeizarmežam izdevās kārtējais izrāviens 10:0. Spēles rezultāts 72:98.

ASK/Buki - Ķeizarmežs 98:72 (23:17; 10:30; 26:21; 13:30).

ASK/Buki: Jansons 19p.+7AB, Rauza 17p., Kazāks 12p., Rudzītis 9.+6AB, Mētra 8p.+4RP, Plivda 7p., Servrnuts, Kindzulis.

Ķeizarmežs: Ernšteins 26p. (7 no 11 3p.-metieniem)