Piekāpjas Ludzas futbolistiem

Latvijas 2.līgas čempionātā FB "Gulbene 2005" komanda savā laukumā ar 1:2 piekāpās Ludzas "NSS/Zilupe-Kārsava" futbolistiem.

Spēles pavediens pilnībā piederēja gulbeniešiem jau no pirmās minūtes. Mūsu futbolisti labi kontrolēja bumbu un izskatījās, ka spēlē tikai viena komanda. Vairākas lieliskas vārtu gūšanas iespējas palika neizmantotas.

Viesi atbildēja ar retiem pretuzbrukumiem, kuri nebija bīstami. Pavērsiens spēles gaitā radās 37.minūtē, kad noraidījumu pa nesavaldību nopelnīja Artūrs Zelčs.

Pirmais puslaiks gan noslēdzās 0:0.

Otrā puslaika sākumā kļūda aizsardzībā un viesi negaidīti guva vārtus un 0:1. neskatoties uz to, ka mūsējie spēlēja mazākumā vairāk bīstami momenti bija pie viesu vārtiem. Tomēr kārtējā nesaprašanās aizsardzībā un jau 0:2. Tika izdarītas vairākas spēlētāju maiņas un tas deva rezultātu. Nospēlējis neilgu laiku, vārtus guva Emīls Grāvlejs un 1:2. Lieliskas izdevības bija arī Jānim
Ramanam, Radionam Slusorenko un Ilvaram Glāzniekam. Spēles pēdējā minūtē viesi nerealizēja 11m soda sitienu (mūs glāba vārtu stabs), un rezultātā - 1:2.

Pamācošs zaudējums. Citā spēlē FK "Kvarcs/Madona" - Rēzeknes SK "Blāzma".

Nākamā spēle gulbeniešiem tikai 11.jūlijā, kad Gulbenes stadionā viesosies SK "Blāzma".

TURNĪRA TABULA
1.LUDZAS NSS/ZILUPE-KĀRSAVA                      2    2    0    0    4:2    6

2.FB "GULBENE 2005"                                         3    1    1    1    7:3    4

3.SK "BLĀZMA/RĒZEKNE "                                   2    1    1    0    3:1    4

4.FK "KVARCS/MADONA"                                    2    0    1    1    3:5    1

5.FK "BALVU VILKI"                                              3    0    1    2    1:6    1