Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piešķir naudas balvas par izciliem sasniegumiem bobslejā, skeletonā un kamaniņu sportā

Valdība otrdien, 24.martā, atbalstīja naudas balvu piešķiršanu par izciliem sasniegumiem bobslejā, skeletonā un kamaniņu sportā 2014./2015.gada sezonā sportistiem, viņu treneriem, atbalsta personālam, kā arī attiecīgajām sporta federācijām kopumā 345 457 eiro apmērā, tostarp 51 290 eiro nodokļu nomaksai. Par to informē Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas un dokumentu pārvaldības nodaļas vecākā konsultante sabiedrisko attiecību jautājumos Laura Zaharova.

Bobslejisti Oskars Melbārdis, Daumants Dreiškens, Arvis Vilkaste un Jānis Strenga par Pasaules kausa kopvērtējumā izcīnīto pirmo vietu bobslejā četrniekiem katrs saņems 21 344 eiro (tai skaitā 4582 eiro nodokļu samaksai). Martinam Dukuram par Pasaules čempionātā izcīnīto pirmo vietu skeletonā piešķirti 28 458 eiro (tai skaitā 6218 eiro nodokļu samaksai), Tomasam Dukuram par Pasaules kausa kopvērtējumā izcīnīto otro vietu skeletonā – 17 074 eiro (tai skaitā 3600 eiro nodokļu samaksai). Par Pasaules kausa kopvērtējumā izcīnīto trešo vietu kamaniņu sportā divniekiem Andrim un Jurim Šiciem katram piešķirta naudas balva 7683 eiro (tai skaitā 1440 eiro nodokļu samaksai). Ar paredzētajām naudas balvām iespējams iepazīties Ministru kabineta apstiprinātajā rīkojuma projektā: http://tap.mk.gov.lv/lv/mk/tap/?pid=40351375&mode=mk&date=2015-03-24

"Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotos priekšlikumus naudas balvu piešķiršanai 12.martā atbalstīja arī Latvijas Nacionālā sporta padome. Naudas balvu izmaksa tiks nodrošināta no Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta līdzekļiem balvām par izciliem sasniegumiem sportā 42 686 eiro apmērā un no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem 302 771 eiro apmērā. Naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā tiek piešķirtas saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem “Noteikumi par kārtību, kādā piešķiramas naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā, un naudas balvu apmēru”," norāda L.Zaharova.


Pievieno komentāru

Sports