Pietrūka spēka izturēt līdz galam...

Vakar vakarā ASK/Buki viesojās Kauņā tiekoties ar Izaicinājuma kausaB grupas pašreizējo līdervienību - Kaunas/Triobet komandu. Visu spēli cīņa aizritēja līdzīgi, tika pašās beigās Buki arī šoreiz piekāpās 78:69. Jāpiebilst, ka savainojuma dēļ spēli nācās izlaist mūsu komandas kapteinim Gundaram Rauzam, kurš gan būs atkal ierindā nākamajā Buku mājas spēlē pret Suduvas komandu.

Spēli ļoti veiksmīgi uzsāka Zintis Plivda - ar slam dank izlīdzinot rezultātu 2:2. Nākamajās minūtēs veiksmīgi uzbruka mājinieki, palielinot rezultāta starpību - 11:4. Bukiem jau pēc nospēlētām 4 minūtēm - minūtes pārtraukums, pēc kura ar precīziem tālmetieniem atzīmējās gan Gabrāns, gan Brūniņš un arī Jansons, rezultāts jau 20:16, vairs tikai -4 gulbeniešiem. Pēdējos četrus punktus guva Uldis Rudzītis - rezultāts pēc pirmajām desmit minūtēm 22:20. Otrās ceturtdaļas sākumā nopelnītās piezīmes uz brīdi sašūpoja buku uzbrukumu (27:20). Šoreiz mainot taktiku - metot no groza apakšas, pretinieku pārsvars tika sadragāts un pēc nospēlētām 4 minūtēm jau vairs tikai -2. Zinta Plivdas precīzie soda metieni beidzot panāca ilgi gaidīto rezultāta izlīdzinājumu 30:30. Vēl 34 sekundes pirms puslaika beigām Plivda vēlreiz izcēlās ar 2 soda metieniem, tomēr punktu pirmajām 20 minūtēm pielika Butkevičs ar slam dank (39:34)

Lai arī cerīgi iesākās trešā ceturtdaļa - Brūniņa precīzais tālmetiens 39:37, tomēr mājinieki pamanījās jau atkal īsā laikā gūt 7 punktu pārsvaru (44:37). Kaķa un peles spēle turpinājās, vēl pēc 2 minūtēm jau atkal vairs tikai -1 Bukiem (48:47). Uz Rakauska diviem punktiem Jansons atbildēja ar tālmetienu un izlīdzināja rezultātu (52:52). Līdz pat ceturtdaļas pēdējai minūtei ne vienai, ne otrai komandai tā arī neizdevās pārliecinoši izvirzīties vadībā un šī ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 57:55 - vadībā Kaunas/Triobet.

Cīņa par katru punktu turpinājās līdz pat pēdējās ceturtdaļas 8. minūtei. Vēl īsi pirms tam Buki beidzot izvirzījās vadībā ar 66:69, taču pēdējās divas spēles minūtēs pietrūka spēka, arī kapteiņa trūkums laukumā bija stipri jūtams. Kauņas komanda guva 12 puntkus pēc kārtas - pārsvarā ar tālmetieniem, gūstot uzvaru arī šajā tikšanās reizē. (78:69) .

Buku sākumsastāvs: Kazāks, Rudzītis, Kļaviņš, Plivda, Brūniņš.

Kaunas/Triobet - ASK/Buki 78:69 (22:20; 17:14; 18:21; 21:14).

ASK/Buki: Jansons 17p.+8AB, Brūniņš 13, Rudzītis 12, Kazāks 11, Plivda 7, Gabrāns 5p.+5RP, Kļaviņš 4

Kaunas/Triobet: Lipkevičs 20, Butkevičs 17p.+16AB, Vins 14, Ramanausks 11, Rukausks 8, Danis 6, Drungils 2