Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pietupieni ar svara stieni: notiek pilsētas atklātais čempionāts 2

Pagājušās nedēļas nogalē Gulbenes sporta centra trenažieru zālē norisinājās Gulbenes pilsētas atklātā čempionāta pietupienos ar svaru stieni bez ekipējuma pirmās kārtas sacensības. Tajās piedalījās 23 atlēti no Gulbenes, Beļavas, Līgo, kā arī viens viesis no Siguldas.

Sacensībās bija jāizpilda viens vingrinājums - pietupieni ar svaru stieni uz muguras. Sieviešu grupā 1.vietu izcīnīja Larisa Cīrule ar rezultātu 60 kilogrami, 2.vietu ieguva Inese Brezinska ar rezultātu 62,5 kilogrami, 3.vietu - Valērija Ņekrasova ar rezultātu 60 kilogrami (sieviešu grupā tika vērtēts pēc Vilksa koeficientu tabulas).


Senioru grupā 1.vietu izcīnīja Andrejs Puķīte ar rezultātu 235 kilogrami, 2.vietu ieguva Jānis Pērkons ar rezultātu 105 kilogrami.


Svara kategorijā līdz 59 kilogramiem 1.vietu ieguva Krišs Mazūrs ar rezultātu 60 kilogrami. Svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 1.vieta - Andrejam Šilo ar rezultātu 140 kilogrami, 2.vieta - Artūram Kravalim ar rezultātu 140 kilogrami.


Svara kategorijā līdz 74 kilogramiem 1.vietā - Igors Šatrovs ar rezultātu 110 kilogrami.


Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Jānis Kravalis ar rezultātu 190 kilogrami un 2.vietu ieguva Uldis Ķiploks ar rezultātu 185 kilogrami.


Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem labākais bija Aigars Cīrulis ar rezultātu 200 kilogrami, 2.vietā - Anatolijs Savickis ar rezultātu 150 kilogrami.


Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Sandis Ķiploks ar rezultātu 240 kilogrami, 2.vietu ieguva Andris Krūmiņš ar rezultātu 230 kilogrami, 3.vietā - Dzintars Lācis ar rezultātu 190 kilogrami.


“Sacensības bija interesantas, jo katrs atlēts vēlējās parādīt savu labāko šābrīža rezultātu, daudziem arī izdevās sasniegt personīgos rekordus. Šo sacensību mērķis ir popularizēt šo sporta veidu un piesaistīt jaunus atlētus. Sacensībās piedalījās arī astoņas daiļā dzimuma pārstāves, tādēļ cīņas bija ļoti sīvas,” saka sacensību organizators, sporta kluba “Gulbenes K.S.P” pārstāvis Aigars Cīrulis.


Organizatoru vārdā viņš saka paldies Gulbenes pilsētas pārvaldei, sporta centra darbiniekiem un veikalam „Gigants LV” par atbalstu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Dalībnieks

No Beļasvas nebija neviena, bet gan no OZOLKALNA! Lūgums nejauks!

pirms 6 gadiem, 2014.02.19 09:47

Sports