Pieviļ šaušana

Pagājušajās nedēļas nogalē mūsu biatloniste Madara Līduma piedalījās Pasaules kausa izcīņas trešā posma sacensībās.

Ceturtdien 15 kilometru klasiskajā distancē Madara pieļāva sešas kļūdas un finišā uzvarētājai zaudēja septiņas minūtes un 34,9 sekundes, ieņemot 81.pozīciju.

Sprinta sacensībās sestdien Madarai veicās labāk un viņa ierindojās 37.vietā. Viņa kļūdījās četras reizes un finišā no uzvarētājas atpalika trīs minūtes un 5,9 sekundes, taču kvalificējās iedzīšanas sacensībām, kas notika svētdien.

10 kilometru iedzīšanas sacensībās Madara ierindojās 42.vietā. Atkal tika pieļautas sešas kļūdas. Diemžēl neizdevās tikt arī pie ieskaites punktiem, jo tie pienākas tikai katras distances 40 labākajām sportistēm.