Pilsētas atklātās ziemas sporta spēles: spēkiem mērojas 58 slēpotgribētāji 7

Pagājušajā svētdienā uz Gulbenes pilsētas atklātajām ziemas sporta spēlēm distanču slēpošanā un seriāla „Baltās trases" I posmu pulcējās 58 slēpotgribētāji, kas spēkiem mērojās brīvā stila distancēs.

Sacensības uzsāka jaunāko grupu dalībnieki, kuri spēkiem mērojās 1 kilometra garā distancē. Jaunākajā grupā S 10 (2008.g.dz.un jaunākas) meitenēm par uzvarētāju kļuva Patrīcija Rutka, otrajā  vietā Ieva Griķe (Pirtslietu darbnīca), bet trešo vietu ieguva Agate Sīmane. Zēniem šajā grupā sacentās desmit jaunie sportisti. Pārliecinoši pirmo vietu izcīnīja SK Lejasciems pārstāvis Jēkabs Kubuliņš. Otro vietu ieguva madonietis Ervīns Kūlītis. Trešo vietu ar vienādu rezultātu dalīja jaunie slēpotāji no Stāķiem Andis Kūlītis un Igors Kūlītis.
1 kilometra distancē sacentās arī S 13 grupas meitenes (2007.-05.g.dz.), kurā triumfēja Elizabete Galvane. Deviņas sekundes aiz viņas finišēja un otro vietu izcīnīja Monta Zauriņa (abas SK Lejasciems). Trešo vietu ieguva Evelīna Lazdiņa.

Sacensību turpinājumā slēpotāji sacentās 3 kilometru distancē. V 13 grupā zēniem savu pārākumu demonstrēja un pirmo vietu izcīnīja Artūrs Filips Igaviņš. Aiz viņa otrajā vietā - Jānis Kubuliņš (abi SK Lejasciems), bet trešo vietu izrāva Raivo Āboliņš. S 16 grupas meitenēm (2004.-02.g.dz.) viss goda pjedestāls - SK Lejasciems jaunajām slēpotājām, tā pirmo vietu izcīnīja Jolanta Pence, kas otrās vietas ieguvēju Ēriku Jermacāni apsteidza par 7 sekundēm. Trešo vietu ieguva Kristīne Pence. Sievietēm (2001.g.dz.un vecākām) uzvarēja Dace Anča. Sīva cīņa izvērtās par otro vietu, rezultātā otrajā vietā - Līna Berga (Lizums), bet trešajā - Dana Puidze (SK Lejasciems), kas atpalika tikai par 3 sekundēm. V 50 grupā (1968.g.dz.un vecāki) par uzvarētāju kļuva Jānis Ančs, otrajā vietā - Vladislavs Ponomorenko, bet trešo vietu izcīnīja Harijs Āboliņš. Sacensības kuplināja arī divi 82 gadus veci sportisti - Andrejs Vācietis un Ādolfs Mičulis. S 50 grupas dāmas sacentās 2 kilometru distancē un par uzvarētāju kļuva Ņina Travina, bet otrajā vietā - Zaiga Baltā.

Sacensības noslēdza vīrieši un jaunieši, kas sacentās 6 kilometru distancē. Vīriešiem cīņa bija ļoti sīva, ko pierāda fakts, ka, cīņā par pirmo vietu diviem sportistiem - vienāds rezultāts. Tādejādi par uzvarētājiem kļuva gan Antis Zunda, gan Edgars Gargurnis, trešo labāko rezultātu uzrādīja Raivis Ančs. Jāpiebilst, ka sacensībās piedalījās arī brīvprātīgais no Portugāles Nuno Nogueira, kuram tā bija pirmā pieredze uz slēpēm. Jauniešu konkurencē V 16 grupā par uzvarētāju kļuva Gustavs Galvans, aiz viņa otrajā vietā - Ričards Didriksons (abi SK Lejasciems), bet trešo vietu izcīnīja Dāvis Ende (Pirtslietu darbnīca).

Jau šosvētdien slēpotāji-veterāni spēkiem mērosies Latvijas Valsts 100-gades sporta spēlēs Madonā. Savukārt Gulbenes novadā nākamās slēpošanas sacensības “Āriņu kauss” norisināsies 18.februārī.

Komentāri 7

Biju

Organizācija vienkārši drausmīgā līmenī. Vienkārši BARDAKS! Kad tas reiz beigsies? Kaut kam ir jāmainās!!!

pirms 2 gadiem, 2018.02.06 12:06

ARI BIJU

piekritiishu.organizaacija drausmiiga.liidz startam bija jau visi nosalushi.AR STEIGU IR JAAMAINA ORGANIZATORUS.TAA NEVAR TURPINAATIES.BRIESMIIGI.VAIRAAK NESTERTEESHU.TAA IR NIRGAASHANAAS.

pirms 2 gadiem, 2018.02.06 14:43

es arī

Ja arā ir sals tad ir jākustas pat sīči zin ka pirms starta jāiesildas, vai arī tev šķiet ka pirms slēpošanas sacensībām( kas parasti notiek ziemā) tev būs karsti? Organizācija vietejā limenī, bet priekš slēpotājiem ir ok jo laiki tika paņemti starts noritēja bez aizķeršanās un rezultāti ari bij pie apbalvošanas.

pirms 2 gadiem, 2018.02.06 20:47

Biju

1.startam ir jābūt konkrētā laikā, lai zini kad iesildīties (elementāri)
2.ir jāzin cik liela distance jāveic! Nevar līdz startam zīlēt, jo informācija uz nolikumā bija viena, bet realitātē cita!
3.ir tikai normāli, ja organizatori nodeošina siltu tēju tādos laikaostaklos.
Par trases kvalitāti un markēšanu pat nerunāšu!
Bēdīgi

pirms 2 gadiem, 2018.02.07 09:16

Divi

Vajadzēja viedajam ortodoksālim dod organizāciju, bet viņš vispār neieradās. Laika jau Korejā...

pirms 2 gadiem, 2018.02.06 23:50

hmm

Organizācija vispār nekāda, biju un redzēju. Lasu arī rakstu, ka diskusija vēršas plašumā. Redzu,spriež lieli cilvēki ko un kā darīt? Tikmēr citur bērni slēpo, trenēja un no Lielās Gulbenes uz sacensībām aizbrauc daži, kamēr avīzē pārsvarā pieminēti Lejasciema bērni. Kas notiek Gulbene, vispirms dodiet naudu, tūkstošus, desmitiem tūkstošu, bet kur ir tie cilvēki, kas strādā šobrīd?

pirms 2 gadiem, 2018.02.07 13:10