Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsētas iestāžu un uzņēmumu sporta spēlēs piedalās rekordliels komandu skaits 6

Aizvadītajā sestdienā Gulbenes sporta centrā uz pilsētas iestāžu un uzņēmumu sporta spēlēm pulcējās 22 komandas, kas ir rekordliels komandu skaits. Netradicionālās sporta aktivitātes kļuvušas gulbeniešiem gaidītas un iecienītas, piesaistot arvien jaunas dalīborganizācijas.

Sacensību dalībnieki varēja mēroties izveicībā deviņos sporta veidos. Komandu vērtējumā ar 54.5 punktiem par  uzvarētājiem kļuva Gulbenes novada domes komanda. Otro vietu izcīnīja DUS Statoil Gulbene vienība (64.5 punkti), bet trešo vietu izcīnīja Gulbenes sporta centra kolektīvs (67 punkti). Ceturtajā vietā šogad ierindojās apvienotā komanda - VUGD + “Sfēra” (77.5 punkti), piektie – Lauku atblasta dienests (LAD) - 79 punkti, bet godalgoto sešnieku noslēdza jaunpienācēja komanda SIA „RAIVO” (81 punkts).

Sacensībā „Cits volejbols” spēkiem mēroties nācās sēdus stāvoklī un par uzvarētājiem kļuva komanda Novada domes trio, otrajā vietā Gulbenes 2.vidusskola, bet trešo vietu izcīnīja Pilsētas pārvade.

„Blīves iz dzīves” atrakcijā par uzvarētājiem kļuva DUS Statoil, otrie - Novada dome, bet trešie - Pilsētas pārvalde.

Aktivitātē “Zini vai mini” veiksmīgākā izrādījās Dina Paipala no Sporta centra kolektīva, visprecīzāk nosakot skrūvju skaitu . Otrajā vietā Ieva Ose no komandas LAD, bet trešā Indra Strade (Pilsētas pārvalde).

“Gjensidige nestuvēs” ātrākie izrādījās VUGD+SFĒRA. Otrajā pozīcijā Gulbenes pašvaldības policijas trio, bet trešie Gulbenes novada dome.

Sacensībā “Tamborēšana” labākais sniegums DUS Statoil duetam: Anetei Stepanovai un Jānim Sirevičam. Otrajā vietā Pilsētas pārvalde - Jeļena Bakāne un Gints Āboliņš, bet trešie Gulbenes 2.vsk - Guntis Princovs, Evita Zālīte.

Sacensību viens no interesantākajiem sporta veidiem bija „Nepaklausīgās rokas”. Šajā veidā vislabāko rezultātu sasniedza ilggadēja ciemiņu komanda no Rīgas - ALD Automotive (Santa Veļikanova, Sintija Klintsone), otrajā vietā “Skrīveru saldumi” duets Madara Strade, Līga Ermiča, bet trešās – jauniešu centrs “Bāze” (Baiba Briedīte, Valērija Olekša).

Atrakcijā „Trāpīsi!” vislabāk veicās Gulbenes bibliotēkas duetam Sanitai Jurkānei un Atim Babulim. Otrajā vietā Sporta centrs - Dina un Jānis Paipali, bet trešie SIA “Gulbenes un Balvu  slimnīcu apvienības” pārstāvji Antra Jurjāne-Kāle un Arnis Kālis.

Komandu vadītāju sacensībā dāmām bija jāpiedalās atrakcijā “Vēdekļa pavēlniece”. Šajā konkurencē visveiksmīgākā izrādījās SIA “RAIVO” vadītāja Džanita Priedeslaipa, otrajā vietā “Rotaru+Rotarakts” kapteine Ilze Nogobode, bet trešā Dace Anča (Sporta centrs). Kungiem savukārt bija jāpūš kārtis un nepārspēts izrādījās jaunās komandas pārstāvis Guntars Vanags no deju kolektīva “Apinītis”. Aiz viņa otrajā vietā Vijārs Griķis (VUGD+SFĒRA), bet trešais Jānis Naglis (Pilsētas pārvalde).

Visbeidzot sacensību noslēgumā tradicionāli dalībnieki sacentās komandu stafetē. Par uzvarētājiem kļuva Gulbenes vidusskolas kolektīvs. Otrajā vietā Sporta centrs, bet trešie biedrība “Sķēps”.

Paralēli norisinājās arī dažādas sportiskas aktivitātes bērniem, kuriem balviņas bija sagādājuši „Gjensidige Baltic” AAS, kas jau sesto gadu atbalsta šo pasākumu.

Apbalvošanas ceremonijā  „Gjensidige Baltic” AAS pārstāvis Arnis Dzerkaļs tradicionāli dāvanu kartes pasniedza trīs dalībniekiem dažādās nominācijās, kas bija izpelnījušies sacensību tiesnešu uzmanību.

Sacensību organizatori izsaka lielu paldies iestādēm, uzņēmumiemun organizācijām par lielo atsaucību un saliedētību.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

skatītājs

Izskatās varen labs pasākums! Malači organizatori un dalībnieki, kas ar azartu un prieku piedalījās!

pirms 5 gadiem, 2014.09.16 09:08

e

LADā parasts mirstīgais gan nevar darbu dabūt :D

pirms 5 gadiem, 2014.09.16 11:17

Mika

Fantastisks pasākums, lielisks organizatoru darbs, super atmosfēra un lieliski pavadīta diena!

pirms 5 gadiem, 2014.09.16 14:03

krēslos pirdēji

Pieraduši savas pakaļas pa mīkstiem beņķiem grozīt,pat volejbolu spēlējot nav spējīgi tās izkustināt.

pirms 4 gadiem, 2014.09.22 08:25

Sports