Pirmo reizi Gulbenes novada sporta veterāni kopvērtējumā izcīna godalgoto otro vietu

Rīgā, Lielajā Ģildē, 26.novembrī notika gadskārtējais Latvijas sporta veterānu salidojums. Svinīgajā daļā tika apbalvoti Latvijas sporta veterānu savienības 48. sporta spēļu uzvarētājas komandas, Pasaules un Eiropas veterānu sacensību medaļnieki, pilsētu, novadu sabiedriskie aktīvisti, organizatori, kā arī kustības "Godīgā Spēle" laureāti.

Šogad pirmo reizi kopvērtējumā godalgoto otro vietu izcīnīja Gulbenes novads. Par augsto vietu komandu vērtējumā parupējās distanču slēpotāji, kas februārī Priekuļos izcīnīja uzvaru, savukārt, vieglatlēti un volejbolistes Jelgavā ieguva otro vietu.

Individuāli tika apbalvoti LSVS 2011. GADA SPORTA LAUREĀTI par augstvērtīgiem starptautiskajiem startiem vieglatlētikā:

Gerda Sirmā 2011.gada septembrī Eiropas veterānu II sporta spēlēs (EMG) Itālijā (Lignano) sudraba medaļas ieguvēja 5 km soļošanā. 2011.gada jūlijā piedalījās Eiropas čempionātā rogainingā.

Dace Anča EMG Lignano izcīnīja 3 zelta medaļas (orientēšanās sprintā, 2 km šķēršļu un 5000 m skrējienā) un bronzas medaļas (1500 m).

Anita Žavrida EMG Lignano izcīnīja sudraba medaļu 2 km šķēršļu skrējienā.

Vitālijs Deksnis EMG Lignano izcīnīja 3 sudraba medaļas (3 km šķēršļu skrējienā, 5 km un 20 km soļošanā).

Antis Zunda EMGLignano izcīnīja zelta medaļu 3 km šķēršļu skrējienā, bronzas godalgu 5 km skrējienā.

Harijs Āboliņš EMG Lignano izcīnīja zelta medaļu 20 km soļošanā un sudraba godalgu 5 km soļošanā.

Andrejs Vācietis EMG Lignano izcīnīja zelta medaļu 20 km soļošanā un sudraba godalgu 5 km soļošanā, kā arī laboja sev piederošo Latvijas veterānu rekordu soļošanā 10 km distancē V 75 grupā.

Gunārs Rubenis EMG Lignano izcīnīja bronzas medaļu 20 km soļošanā.

LSVS "Goda zīmi"saņēma:

Zaiga Baltā - LSVS veterānu sporta spēļu vairākkārtēja godalgoto vietu ieguvēja distanču slēpošanā un vieglatlētikā.

Atis Anže - daudzkārtējs Latvijas kausa posmu, orientēšanās sacensību godalgoto vietu ieguvējs. 2011.gada LSVS veterānu sporta spēlēs orientēšanā bronzas godalgas ieguvējs savā vecuma grupā.

Gunārs Pāvuliņš - veterānu medaļnieks vieglatlētikā mešanas disciplīnās agrākos gados, pašreiz audzina jauno paaudzi svaru bumbas celšanā.

Guntis Balodis - LSVS veterānu sporta spēļu vairākkārtējs godalgoto vietu ieguvēja vieglatlētikā soļošanā.

„Goda diplomu" saņēma:

Solvita Vīcupa veterānu volejbola aktīviste Gulbenes novadā, 2011.gada LSVS sporta spēlēs volejbolā Jelgavā sudraba godalgas ieguvēja.

Jurijs Gjačs daudzkārtējs LSVS godalgoto vietu ieguvējs vieglatlētikā soļošanā.