Pirmo reizi notiks zirgu rikšošanas sacensības 1

Lizuma pagasta Velēnā 16.jūlijā pulksten 13.00 Beķeru skrejceļā sāksies zirgu rikšošanas sacensības “Beķeru kauss 2016”. Velēnā šādas sacensības notiks pirmo reizi.

Šobrīd ir zināms, ka sacensībās ar saviem rikšotājiem piedalīsies divi sacensību dalībnieki no Gulbenes novada, bet konkrētais dalībnieku skaits vēl tiks precizēts. Sacensībās piedalīsies zirgi arī no Latgales, Rīgas, iespējams, arī no Lietuvas un Igaunijas. Piedalīšanās sacensībās būs atkarīga no vairākiem objektīviem apstākļiem, piemēram, no transporta un tamlīdzīgi, jo dalībnieku nokļūšana līdz sacensību vietai ir dārga. Zirgu rikšošanas sacensības organizē zemnieku saimniecība “Augstkalni”, kas ir arī šo sacensību galvenais atbalstītājs. Tās atbalsta arī SIA “Avoti SWF” un citi. 

“Beķeru skrejceļš atrodas Velēnā. Par sacensībām esam izvietojuši informējošu reklāmu Velēnā, kā arī  citviet ir izliktas afišas. Domāju, ka rikšošanas sacensības būs interesantas tiem cilvēkiem, kuriem patīk zirgi, tāpēc visi ir laipni gaidīti. Brauciet, skatieties un spriediet paši! Galvenais, lai nelīst lietus, jo tas ir starp noteicošajiem faktoriem šīm sacensībām,” saka zirgu rikšošanas sacensību organizatore zemnieku saimniecības “Augstkalni” saimniece Inese Berga.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Bezvārdis

Un atkal ir tik patīkami lasīt, ka mūsu pusē notiek kaut kas šāds - jauns un nebijis! Lai nelīst lietus! Lai daudz dalībnieku un skatītāju! Paldies organizatoriem! Brauksim skatīt!

pirms 4 gadiem, 2016.07.14 13:00

Sports