Plāno arī Gulbenē nebijušas sacensības 2

Biedrība “Gulces Gēns”, kura darbojas jau trešo gadu, ir apņēmības pilna aktīvi darboties arī turpmāk.


Biedrības pastāvēšanas laikā ir noorganizēti, kā arī palīdzēts organizēt desmit pasākumus, kuri notikuši ne tikai Gulbenes, bet arī kaimiņu novados.


Biedrības priekšsēdētājs Oskars Kreišmanis izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē deputātus informēja par jauniešu plānotajām aktivitātēm. Tāpat kā pagājušajā ziemā, arī šajā biedrība savā bāzes teritorijā Blaumaņa ielā 46a organizēs sporta aktivitātes uz kalna. “Esam sastūmuši vēl lielāku kalnu nekā pērn. Tas nozīmē, ka ziemas pasākums būs vēl lielāks -vairāk dalībnieku un arī skatītāju,” saka O.Kreišmanis un piebilst, ka šobrīd norisinās arī darbi pie iekštelpu skeitparka izveides, lai jauniešiem būtu iespēja ziemā trenēties.

Savukārt vasarā ir plānots rīkot ielu basketbolu, ielu futbolu un ielu florbolu. Šie turnīri notiktu nedēļas nogalēs. “Lai izveidotu šo pasākumu ciklu kvalitatīvāku un vērienīgāku, būtu nepieciešamas tribīnes, borti, kā arī jāiegādājas pārvietojamie basketbola grozi,” saka O.Kreišmanis.


Biedrība domā, ka pasākumu cikls varētu notikt Blaumaņa ielas teritorijā tajā gadījumā, ja līdz vasaras sākumam tur tiktu uzliets asfalts. “Par to šobrīd noris sarunas ar uzņēmējiem, lai finansiāli atbalstītu. Ja tas neizdosies, tad šie pasākumi varētu notikt pie kultūras centra,” stāsta O.Kreišmanis.


Savukārt Jauniešu dienā, 25.jūlijā, notiktu ielu basketbola, futbola un florbola finālspēles. Ir iecere, ka šajā dienā varētu notikt arī ielu dejas, ielu vingrošanu parkūrs jeb šķēršļu josla un citas aktivitātes.


Ir arī ideja, ka, piemēram, 26.jūlijā varētu notikt “Crossfit” sacensības. Proti, sacensību dalībniekiem vairākas disciplīnas, vairāki vingrinājumi jāpilda cits pēc cita un kurš ātrāk to paveic. O.Kreišmanis skaidro, ka līdz Latvijai šāda veida sacensības īsti vēl tā nav nonākušas.


Biedrības vadītājs lēš, ka, lai šīs aktivitātes norisinātos, nepieciešami aptuveni 7000 latu, bet tas neesot galējs cipars, protams, tiks meklēti arī atbalstītāji un sponsori.


Deputāti ieteica konsultēties ar svētku organizatoriem un saskaņot ar pilsētas pārvaldi, jo pašlaik tiekot stādīts budžets.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

nu feini

ko tad tik maz, vajadzēja pielikt vienu nulli

pirms 6 gadiem, 2013.12.03 15:40

gulbeniete

Puiši malači! lai viņiem viss izdodas!

pirms 6 gadiem, 2013.12.04 08:46

Sports