Pļavu golfs: gulbenietis Gundars Rauza - Latvijas čempions 3

Par Latvijas Pļavu golfa čempionu sestdien Siguldas pusē "Reiņa trasē" kļuva Gundars Rauza, kurš uzvarēja arī finālposmā, pārspēlē pieveicot Ingaru Matisonu no Valmieras.

Situācija čempionāta kopvērtējumā pirms pēdējā posma liecināja, ka vairāk nekā 80 spēlētāju konkurencē, kas šogad piedalījušies kādā no posmiem, par čempiona titulu var cīnīties trīs spēlētāji - Gundars Rauza, Ingars Matisons un Gvido Budreiko (Rīga). Tā kā Budreiko uz sacīkstēm nebija ieradies, finālam cienīgu spriedzi uzturēja Rauza un Matisons, kuri 18 bedrīšu izspēli pabeidza neizšķirti - pa 79 sitieniem.  

Gundars Rauza 13. Latvijas Pļavu golfa čempionāta kopvērtējumā labākajos septiņos no desmit posmiem ieguva 337 punktus. Otrajā vietā kopvērtējumā - I.Matisons no Valmieras (331 punkts), bet trešajā vietā - G.Budreiko no Rīgas (330 punkti). Kopvērtējuma ceturtajā vietā - Kristaps Matisons no Valmieras (309 punkti), piektajā - Jānis Ciaguns no Siguldas (286 punkti), bet olimpisko sešnieku noslēdza Ziedonis Lazdiņš no Gulbenes novada (277 punkti). Aiz viņa septītajā vietā - Ingus Vībāns  no Gulbenes novada (263 punkti), bet astotajā pozīcijā - Aldis Strads no Gulbenes novada (256 punkti).

Tātad Latvijas Pļavu golfa kopvērtējuma pirmajā desmitniekā ir četri gulbenieši.

 

Kopumā aizvadītajos desmit posmos vismaz reizi sacensībās piedalījies 81 dalībnieks, tajā skaitā 15 dāmas un 12 spēlētāji, kas golfu uzsāka spēlēt šogad.

 

Lai gan 13.Latvijas Pļavu golfa čempionāts ir noslēdzies, pļavu golfa sacensības ar to nebeidzas. Sestdien, 10.septembrī, "Siltajos" notiks „Gulbenes novada kauss", bet 24.septembrī - Premjera kausa 3.posms.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Stiga

Pasaulee pelnoshaakais sporta veids -Golfs ;) ...taa tureet
Taigers jau saak "tecinaat" dzirdot vaardus -G. Rauza

pirms 9 gadiem, 2011.08.31 17:28

Sports