Plūc uzvaras laurus

Gulbenes novada invalīdu biedrība piedalījās Vidzemes reģiona sporta spēlēs cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un kopvērtējumā ieguva 1.vietu. Par to informē invalīdu biedrības pārstāve Biruta Kozlovska.

B.Kozlovska “Dzirkstelei” stāsta, ka sporta spēles norisinājās 13.augustā Limbažos. Komandas sastāvā bija Voldemārs Pērkons, Kristaps Ķulis, Pēteris Kozlovksis, Andis Groza, Ansis Kļaviņš, Atāls Vajevskis un Ainārs Melnis. Komanda mājās pārbrauca ar lielo kausu, bet bez tā vēl tika izcīnīti pieci kausi. Komanda 1.vietu izcīnīja lidojošā šķīvīša mešanā, tāpat 1.vieta tika iegūta šautriņu mešanā, 2.vieta – florbola un basketbola soda metienos, 3.vieta – minigolfa komandu vērtējumā.

 

“Malači! Visi esam pārsteigti. Atceroties apbalvošanu, biedrības priekšsēdētājs stāstīja, ka, uzzinot 2. un 3.vietas ieguvējus, mūsu komanda nodomāja, ka būs ieguvuši 4. vai 5. vietu, bet te pēkšņi paziņo, ka 1.vietu ir izcīnījuši gulbenieši! Tas tiešām bija pārsteigums!” stāsta B.Kozlovska.
Viņa saka, ka invalīdu biedrības vīri ir aktīvi un, ja aicina, tad izmanto izdevību un regulāri brauc sportot.


“Tagad esam uzaicināti 16.septembrī uz Medņevu. Tur notiks sporta spēles, kurās arī piedalīsies mūsējie, tikai tur būs jāsacenšas citos sporta veidos. Kaut kas ir jādara un sevi jāparāda,” ir pārliecināta B.Kozlovska.


Invalīdu biedrības biedri saka lielu paldies Daukstu pagasta pārvaldes vadītājam Uldim Doņukam par atbalstu ar transportu un šoferim Andim.

Pievieno komentāru

Sports