Pludmales volejbols: aizvada pirmo Gulbenes novada un "Vidzemes būvnieks" kausa izcīņas posmu

Sākusies vasara un līdz ar to arī pludmales volejbola sezona. Jau aizvadīts pirmais Gulbenes novada un „Vidzemes būvnieks" kausa izcīņas posms smilšu volejbolā sievietēm. Šogad tas norisināsies trīs posmos, pēc kuru rezultātiem tiks noteikta finālposma izspēļu kartība. Lai gan kopvērtējumā ir izdalītas trīs vecuma grupas, spēles notiek visām grupām kopā.

Pirmajā sacensību posmā Gulbenes stadiona visos volejbola laukumos spēkiem mērojās 14 dāmu komandas.

 

„Prieks par to, ka ieradās arī abas uzaicinātās Madonas komandas, kuras izteica atzinīgus vārdus par organizāciju un novada attieksmi pret sportu, kā arī sakārtotību," stāsta sacensību galvenais tiesnesis Dzintars Vasiļjevs.

 

Komandas tika sadalītas trīs apakšgrupās, vēlāk komandas tikās „krustu" spēlēs, visbeidzot izkristalizējās spēcīgākais trijnieks, kas izpēlēja „apli". Par uzvarētājām kļuva „Eu, zaķīt" (Rita un Ilze Rubules) komanda no Madonas, otro vietu izcīnīja „BITES" (Inita Medne un Inese Ubaga), kuras bija pirmās S 35 grupā.

 

Trešajā vietā „UN TĀ" (Liene Niedra, Anete Mičule, Madara Umure). Par 4.-6.vietu komandas arī izspēlēja apli. Rezultātā ceturtajā vietā - „Rūdža" (Solvita Vīcupa un Sandra Vaivode), piektās - „Lizums" (Laila Melle un Alise Aigare), kuras bija labākās J - 18 grupā. Sestajā pozīcijā - „Trīs septītnieki" (Gabriella Kallase un Unda Lībere) - otraja vietā J - 18. Otro vietu S 35 grupā, bet kopvērtējumā septītās - duets „ŠOKO" (Aija Vasiļjeva un Daiga Ņikitina).Trešo vietu J - 18 grupā un astotās kopvērtējumā - „Dusmīgie putni" (Monta Putniņa un Alise Podziņa).

 

„No 14 komandām divas bija S 35, bet astoņas - J 18 grupas dalībnieces. Par kopvērtējumu sezonas garumā būs sīva cīņa J 18 grupai, jo pēc pirmā posma visas komandas ir tuvu kopā. Kā ierasts - Vidzemes būvnieks tradīcija - apbalvotas ar šampaniešiem tika pirmo trīs vietu ieguvējas komandas, bet ceturtajai vietai mierinājuma balviņa - „bērnu suliņa". Paldies „Vidzemes būvnieks", personīgi Jānim Boktam, stadiona darbiniekiem un Ziedonim Lazdiņam," tā Dz.Vasiļjevs.

 

Nākamā sacensību kārta norisināsies 27.jūlijā, kas būs apvienotā kārta ar „Atzeles atklāto pludmales volejbola čempionātu vīriešiem un sievietēm" un notiks Gulbenes un Litenes stadionā.

Pievieno komentāru

Sports