Pludmales volejbols: Gulbenes novada kausa izcīņas sacensību 2.posma uzvarētāji: sievietēm - komanda "Gulbene", vīriešiem - duets "Bārdulis/Vasiļjevs" (FOTO)

Jūnija pēdējā sestdienā Gulbenes un Litenes stadionos risinājās Gulbenes novada kausa izcīņas sacensību smilšu volejbolā otrā kārta. Gulbenē uz smilšu volejbolu pulcējās astoņas dāmu komandas un Litenē – četras kungu komandas. Dāmām par uzvarētājām kļuva komanda “Gulbene” (Laila Skopāne/Laura Gabdulļina), savukārt kungiem uzvaras laurus plūca Jānis Bārdulis un Dzintars Vasiļjevs.

Dāmu komandas tika sadalītas divās apakšgrupās. Apakšgrupu uzvarētājas komandas (“Pludmales patruļa” un “LID”) automātiski izcīnīja tiesības turpināt cīņu pusfinālā, bet otro un trešo vietu ieguvējas cīņu uzsāka “krusta” spēlēs. Kā rezultātā duets “Gulbene” ar rezultātu 21:10 bija pārākas pār “Katanēm”, bet otrajā pārī sīvā mačā komanda “Divas” ar rezultātu 22:20 lika kapitulēt “Rudzupuķēm”. Pirmajā pusfinālpārī “Gulbene” ar rezultātu 21:13 uzvarēja duetu “Pludmales patruļa”, savukārt “Divas” ar rezultātu 21:10 bija pārākas pār “LID”.

Cīņas par 1. un 3.vietu izvērtās ļoti sīvas. Tā cīņā par 3.-4. vietu “Pludmales patruļa” (Rēzija Ziediņa/Agate Katane), ar rezultātu 21:19 svinēja uzvaru pār “LID”. Savukārt mača par pirmo vietu “Gulbene” (Laila Skopāne/Laura Gabdulļina) izrādījās pārākas pār duetu “Divas” ar rezultātu 22:20, tādejādi kļūstot par II posma uzvarētājām. Otro vietu ieguva pāris “Divas” (Ilze Latika/Marina Vīksniņa), kuras arī pirmajā posmā ierindojās otrajā pozīcijā.

Kungi izspēlēja apli līdz divu setu uzvarai. Visās cīņās uzvaras un posmā pirmo vietu izcīnīja duets Bāŗdulis/Vasiļjevs. Sīva cīņa risinājās par pirmo vietu, lai noskaidrotu uzvarētāju, bija nepieciešams papildsets. Rezultātā otro vietu ieguva I posma čempioni – duets “Mīkstie” (Kristers Kanaviņš/Jānis Pajats). Trešo vitu izcīnīja komanda “Stiprie” (Ralfs Skopāns/Uģis Trupavnieks).

Pievieno komentāru

Sports