Pludmales volejbols: gulbenietes veiksmīgi piedalās 7 posmos

Visas vasaras garumā notika Latvijas jaunatens čempionāts pludmales volejbolā. Tas bija sadalīts 12.posmos pa visu Latviju. Gulbenes novada BJSS audzēknes piedalījās 7.posmos - Vecpiebalgā, Limbažos, Cēsīs, Siguldā, Gulbenē, Rīgā.


Lai iekļūtu finālā starp 16 labākajām komandām, C grupā piedalījās un cīnījās 105 dalībnieces. No Gulbenes sporta skolas vietu finālā izcīnīja Krista Misiņa, Signe Sirmā (viņas posmos izcīnīja godalgotās vietas), Enija Baumgarte, Pola Samanta Sarmule (trenere Solvita Vīcupa).


B grupā piedalījās 117 dalībnieces no visas Latvijas, bet sešpadsmit labāko pāru starpā finālā iekļuva arī mūsu jaunās volejbolistes Krista Arta Gargurne, Gabriella Kallase, Marta Nipāne, Diāna Petuhova (traumas dēl viņas vietā spēlēja Marina Vīksniņa), trenere Ārija Samsonova.


A grupā piedalījās 90 dalībnieces. Vietu finālā izcīnīja Līva Misiņa, Dārta Borodkina, Gundega Zelda Miķelsone, Alīna Kindzule (treneres Ā.Samsonova, Līvija Grīnberga).


 21. un 22.augustā Rīgā, Ķeizarmežā, norisinājās finālposms.


“Pirmajā fināla dienā spēles notika apakšgrupās. Mērķis bija iegūt augstākas vietas, lai otrajā dienā varētu uzsākt spēles 2-sistēmā. Tas mums izdevās. A grupā Līvai un Dārtai veiksmīgi iesākās pirmās divas spēles ar uzvarām, tomēr divās nākošajās spēlēs sīvā cīņā ar rezultātu 19:21 zaudējums. Rezultātā piektā vieta. Gundega un Alīna ieguva 7.vietu. B grupas meitenes iesāka ļoti veiksmīgi, rādīja labu sniegumu. Sīvā cīņā par trešo vietu Krista Arta Gargurne un Gabriella Kallase cīnījās ar Daugavpils pāri. Līdz pat 17 punktiem meitenes turējās pretī un spēle ritēja punkts punktā. Galotnē mūsu spēlētājas piekāpās daugavpilietēm un ieguva 4.vietu. Par 1.-2.vietu cīņā izgāja Marta Nipāne un Marina Vīksniņa pret otru Daugavpils pāri. Meitenes cīnījās godam, bet ar rezultātu 15:21 piekāpās pretiniecēm, nodrošinot sev sudraba medaļas. C grupā Kristai un Signei pirmajās spēlēs zaudējums pret Tukuma volejbolistēm. Otrajā mačā uzvara, bet trešajā spēlē sīvā cīņā zaudējums ar 19:21, kas rezultātā kopvērtējumā ļāva ierindoties septītajā vietā. Enijai un Polai devītā vieta. Paldies visām audzēknēm par izturību, savukārt meiteņu vecākiem un sporta skolas vadībai par atbalstu vasaras sezonā," stāsta trenere Ārija Samsonova:

Pievieno komentāru

Sports