Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pludmales volejbols: notiek Latvijas jaunatnes čempionāta 9.posms

Gulbenes stadionā 29.jūlijā notika Latvijas jaunatnes čempionāta pludmales volejbolā 9.posms jauniešiem. Piedalījās 46 komandas no dažādiem Latvijas novadiem. Bija izdalītas trīs meiteņu un trīs zēnu vecuma grupas.

Vecākās „A” grupas meitenēm par uzvarētājām kļuva kaimiņu volejbolistes no Smiltenes Laura Rubene un Linda Puriņa. Otro vietu ieguva mājinieces Dārta Borodkina un Līva Misiņa. Savukārt trešo vietu izcīnīja Diāna Asatrjana un Maija Smiltniece (Gulbenes n.BJSS).

„B” grupas meitenēm pirmo vietu izcīnīja Daugavpils/Līvānu duets Nadežda Saveļjeva un Elza Smilškalne, otrajā vietā Zvejniekciema vidusskolas komanda Agnese Jermacāne un Milda Martinsone. Sīva cīņa izvērtās par trešo vietu starp divām Gulbenes un Jūrmalas vienībām. Trijām komandām bija vienāds punktu skaits, uzvarētāju noteica pēc punktu koeficienta. Rezultātā trešo vietu izcīnīja komanda no Jūrmalas Katrīna Moskaļenko un Kristīne Jegorova. Ceturtajā pozīcijā Krista Arta Gargurne un Gabriella Kallase, bet piektajā vietā Airita Motivāne un Veronika Kaktiņa.

„C” grupā meitenēm sīva cīņa izvērtās par 1.-2.vietu starp Gulbenes un Jūrmalas jaunajām volejbolistēm. Saspringtā mača galotnē uzvaru ar rezultātu 22:20 izrāva viesu spēlētājas Sandija Bērziņa un Adelīna Gerliņa. Otrajā vietā palika mūsu meitenes Krista Misiņa un Signe Sirmā. Arī par 3.-4.vietu cīņa ritēja punkts punktā starp Zvejniekciema vsk un Gulbenes novada BJSS meitenēm. Rezultātā ar 21:19 pārākās bija Laura Neimane un Una Tirule (Zvejniekciems), Alisi Briedi un Polu Samantu Sarmuli atstājot ceturtajā pozīcijā.

Jauniešiem „A” vecuma grupā par uzvarētājiem kļuva komanda no Siguldas Teodors Kerimovs un Kristaps Ozols. Otrajā vietā Oskars Draulis/Matīss Ziemulis (Strenči), bet trešajā pozīcijā Rihards Kudiņš/Oskars Pētersons.

„B” grupā zēniem uzvarēja Cēsu duets Jēkabs Zommers un Gundars Tomašs. Otrajā vietā Rīgas pārstāvji Andis Bedrītis/Artūrs Ņikitins. Trešajā vietā jaunieši no Gaujienas Klāvs Bērziņš un Ričards Rihards Bringa.

Jaunākajā „C” grupā zēniem triumfēja Rīgas duets Ričards Bērziņš un Roberts Skrapsts, otrajā pozīcijā Cēsu zēni Armīns Dricka un Oskars Gabrānovs. Trešā vieta aizceļoja uz Tukumu – Rūdolfam Ābomam un Sandim Bērziņam.

Divas dienas vēlāk 31.jūlijā norisinājās 10.posms Cēsīs un no gulbeniešiem augstāko godalgu - pirmo vietu - izcīnīja „C” grupas meiteņu duets K.Misiņa un S.Sirmā. „A” grupā jaunietēm otrajā vietā - D.Borodkina/L.Misiņa, bet trešo ieguva Alīna Kindzule un Gundega Zelda Miķelsone.

Sacensību dalībnieku un organizatoru vārdā liels paldies Valērijam Bautrim, Dzintrai Gailānei un Inesei Veismanei par atbalstu sacensību organizēšanā.


Pievieno komentāru

Sports