Portāla lietotāja foto: MINI MX klasē uz goda pjedestāla - motokluba "Litene" sportisti 3

Svētdien, 5.februārī, Stāmerienā, motorparkā "Dimanti", notika Latvijas Motosporta federācijas rīkoto sacensību otrais posms. Par to informē sacensību organizators Gundars Rubenis.

Tajās veiksmīgi piedalījās arī sportisti no mūsu novada. Motokrosā bez radzēm MX1 klasē 1.vietā - Didzis Gorbenko, viņš bija labākais arī skijoringā Lielajā meistaru klasē (LMK) duetā ar Oskaru Dzirkali. Kvadraciklos Q Open klasē teicami startēja tēvs un dēls: 1.vietā - Valērijs Kuzmins un 3. – Aleksejs Kuzmins, 8.vietā – Roberts Gazarovs. Motorparka “Dimanti” ziemas mazo kausu MINI MX klasē izcīnīja gulbenietis Gints Markovs, otrais labākais – Ralfs Skopans, trešais – Jānis Lazdiņš (visi viņi pārstāv motoklubu “Litene”). Q 50 klasē Markuss Gazarovs – 3.vietā, Q junioru klasē Atis Breds – 2.vietā.

“Laiks bija labs, pat sniga. Trase izturēja. Varēja vēlēties vairāk dalībnieku. To laikam ietekmēja tas, ka Stāmeriena tomēr atrodas Latvijas nomalē. Patīkami biju pārsteigts par skatītājiem, kuru bija diezgan daudz. Starpgadījumu nebija, iztika arī bez būtiskām traumām,” stāsta G.Rubenis.

G.Rubenis ir gandarīts, ka sacensības veiksmīgi tiesāja Stāmerienas un Gulbenes tiesnešu brigāde gulbenieša Raimonda Keiša vadībā. Par atbalstu viņš saka paldies Gulbenes novada domei.

Tagad Stāmerienas motorparks “Dimanti” motosporta cienītājus gaidīs 4.maijā, kad tiks izcīnīts “Dimantu” lielais kauss superkrosā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

vietējais

Cerēsim kad vēl kāds Latvijas čempionāta posms notiks MOTORPARKĀ DIMANTI.Tad visi,kas nav redzējuši šo jauko pasākumu,varēs to izbaudīt.

pirms 4 gadiem, 2017.02.08 10:02

Sports