Pretī nāk Daugavpils “Daugava” 2

Svētdien, 17.jūlijā, pulksten 19.00 Gulbenes futbola cienītājiem būs iespēja redzēt komandu, kura līdz šim vēl nekad nav spēlējusi Gulbenē. FB "Gulbene" savās mājās uzņems FC "Daugava". Līdzjutēji tiek aicināti just līdzi un atbalstīt mūsu komandu.

Mūsu komandas sporta direktors Romāns Lajuks stāsta, ka šogad gulbeniešiem nav izdevies atņemt punktus tikai divām komandām - FK "Ventspils" un Daugavpils FC "Daugava".

 

"Vairākus gadus bija pierasts, ka "Daugava" sezonas vidū nostiprinājās 4.vietā un vairāk ne par ko necīnījās, tad šogad pēc ilgāka pārtraukuma izskatās, ka viņi varētu pretendēt uz augstākām godalgām," vērtē R.Lajuks.

 

Daugavpiliešu galvenais treneris ir Tamazs Pertija (Gruzija). Viņu komandā ir ļoti pieredzējuši spēlētāji, galvenokārt tie ir vietējie, kā arī trīs četri labi Gruzijas futbola audzēkņi.

 

"Redzēsim spēlētājus, kas pie mums spēlēja pirmajā un otrajā riņķī, - uzbrucējs Ēriks Kokins, pussargs Jurijs Kotjukovs, kā arī puišus, kas pagājušajā gadā pie mums bija visu sezonu, - Jans Radevičs un Dmitrijs Vorobjovs. Savukārt pie mums spēlē četri Daugavpils sporta skolas audzēkņi. Domāju, ka šī varētu būt principiāla spēle," saka R.Lajuks.

 

Viņš piebilst, ka Daugavpils sporta skolas audzēkņi ir ļoti spēcīgi, viņi spēlē ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs, piemēram, viens no labākajiem Latvijas pašreizējiem futbolistiem Artjoms Rudņevs spēlē Polijas futbola klubā Poznaņas "Lech", savukārt Andrejs Cauņa spēlē Maskavas "CSKA". "No Daugavpils nāk tiešām kvalificēti futbolisti," saka R.Lajuks.

 

Mūsu komanda pagaidām vēl nav pieteikusi nevienu jaunu spēlētāju, taču jau nākamajā spēlē sastāvu varētu papildināt daži spēlētāji. "Mēs nevēlamies pareģot svētdienas spēles rezultātu, taču centīsimies darīt visu, lai iepriecinātu mūsu skatītājus," uzsver R.Lajuks.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

cik?cik?cik?

70 santimi ieeja??? ātri tauta atbildat luudzu!

pirms 9 gadiem, 2011.07.17 17:19

Sports