Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priekšlaikus izcīna Latvijas kausu pauerliftingā

Siguldā 20.novembrī norisinājās šāgada Siguldas kauss svaru stieņa spiešanā uz reižu skaitu, kas vienlaikus bija arī astotais Latvijas kausa posms. Sporta klubu "Gulbenes K.S.P." šajās sacensībās pārstāvēja deviņi dalībnieki.

Sacensībās sportistiem bija jāveic viens vingrinājums - svara stieņa spiešana guļus (uz stieņa tika uzlikts atlēta personīgais svars, kurš bija jāspiež tik reizes, cik var).  

Sieviešu grupā (bija jāspiež puse no sava personīgā svara) svaru kategorijā līdz 55 kilogramiem 2.vietu ieguva Līva Fjodorova, kura 22 kilogramus uzspieda 8 reizes.

 

Jauniešu grupā svaru kategorijā līdz 82,5 kilogramiem 5.vietu ieguva Roberts Bašķers, kurš 74 kilogramus uzspieda 20 reizes, savukārt svaru kategorijā virs 82,5 kilogramiem Gints Šķenders, kurš 83 kilogramus uzspieda 31 reizi, izcīnīja 1.vietu.

 

Junioru grupā svaru kategorijā līdz 75 kilogramiem 3.vietu izcīnīja Jānis Kravalis, kurš 75 kilogramus uzspieda 23 reizes, un 5.vietu ieguva Andrejs Šilo, kurš 61 kilogramu uzspieda 17 reizes. Svaru kategorijā līdz 90 kilogramiem Kristaps Kravalis, kurš 86 kilogramus uzspieda 19 reizes, ierindojās 3.vietā.

 

"Open" grupā svaru kategorijā līdz 82,5 kilogramiem 6.vietu ieguva Normunds Aizupietis (73 kilogramus uzspieda 20 reizes). Svaru kategorijā līdz 100 kilogramiem 9.vietu ieguva Aigars Cīrulis (91 kilogramu uzspieda 19 reizes). Savukārt svaru kategorijā virs 100 kilogramiem 5.vietu ieguva Intars Grāvītis (110 kilogramus uzspieda 19 reizes).

 

Komandu vērtējumā sporta kluba "Gulbenes K.S.P." komanda izcīnīja 3.vietu un pēc astotā posma Latvijas kausa pauerliftingā kopvērtējumā ar 57 punktiem pirms pēdējā posma priekšlaikus izcīnīja 1.vietu.

 

"Esmu gandarīts par priekšlaikus izcīnīto uzvaru Latvijas kausā pauerliftingā. Kauss mūsu komandai tiks pasniegts 11.decembrī Jelgavā. Siguldas posmā mums bija jāpanāk, lai mūsu 1.vieta vairs netiktu apdraudēta, par ko, protams, liels paldies jāsaka visiem, kas piedalījās un ielika savu artavu, lai šogad šis kauss nonāktu pie gulbeniešiem. Protams, tas nenozīmē, ka mēs nepiedalīsimies pēdējā Latvijas kausa posmā Jēkabpilī, brauksim arī uz turieni. Žēl, ka es pats nevaru par visiem 100 procentiem palīdzēt komandai, jo trauma (ieplēstas krūts muskuļa šķiedras), kuru ieguvu Alūksnes sacensībās, man to liedz, taču cerams, kad nākamgad būšu uz strīpas," saka komandas pārstāvis A.Cīrulis Komandas vārdā viņš saka paldies Gulbenes sporta centram un veikalam "Gigants LV" par sniegto atbalstu.

Pievieno komentāru

Sports