Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Puerliftings: Līgo pagasta sporta klubam „L.S.K.” Grobiņā - bronza

Svētdien, 18. oktobrī, Grobiņā notika ceturtais Grobiņas novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Visvairāk punktus guva komanda „Rembate”, ļaujot otro vietu izcīnīt komandai „Libava Powerlifting”, bet trešo – Līgo pagasta sporta klubam „L.S.K.”. 

Šogad sacensībās piedalījās astoņas sporta komandas. Starp tām bija sportisti no mājinieku komandas „Grobiņa”, „Gulbenes K.S.P.”, „Bauska”, Lietuvas komandas „Viktorija LT” un komandas „Priekule”. Godalgotas medaļas sportisti izcīnīja katrā svara kategorijā, bet absolūti labākos sportistus katrā grupā noteica Vilksa koeficients, ņemot vērā sportista svaru un paceltos kilogramus.

Sacensību rezultātus un spēcīgākos sportistus katrā svara kategorijā var apskatīt: http://www.powerliftings.lv/?page=comments&id=1408

Sieviešu konkurencē par absolūti spēcīgāko kļuva Karīna Grigorjeva (virs 84 kg) no komandas „Libava Powerlifting”, uzspiežot 90 kg. Otro vietu ieguva Agnese Roga (līdz 72 kg) no „Rembate” ar rezultātu 60 kg. Trešā absolūti spēcīgākā bija Monta Krastiņa (līdz 63 kg) no komandas „Libava Powerlifting”, kura sacensībās uzspieda 55 kg.

Jauniešu grupā līdz 18 gadiem pirmo vietu izcīnīja komandas „Rembate” sportists Armands Riža (līdz 66 kg), uzspiežot 107,5 kg. Otro vietu ieguva Kristaps Rosvalds (līdz 74 kg), kurš sacensībās startēja individuāli, ar uzspiestajiem 105 kg. Savukārt Sandis Babauskis (līdz 93 kg) pēc Vilksa punktiem ierindojās trešajā vietā, uzspiežot 110 kg.

Arī junioru grupā līdz 23 gadiem starp absolūti labākajiem sportistiem dominēja komandas „Rembate” atlēti. Māris Krievelis (līdz 83 kg) ar uzspiestajiem 140 kg izcīnīja pirmo vietu. Otrajā vietā palika treniņu biedrs Ervīns Zods (līdz 74 kg), uzspiežot 120 kg. Trešais spēcīgākais bija Klāvs Bokšs (līdz 74 kg), startējot individuāli un uzveicot 122,5 kg.

Open grupā Raimonds Liepiņš (līdz 93 kg) kļuva par absolūti spēcīgāko, uzspiežot 182,5 kg. Otro vietu ieņēma Edijs Sergejs (līdz 105 kg) ar rezultātu 185 kg. Nikita Putilovs (līdz 74 kg) no „Libava Powerlifting” sacensībās uzspieda 137,5 kg un kļuva par trešo spēcīgāko vīru.

Grobiņā senioru grupā absolūti spēcīgākā titulu pārliecinoši ieguva Dzintars Roga (virs 120 kg) no komandas „Rembate” ar uzspiestajiem 185 kg. Arnis Mazurs (līdz 105 kg) no „Gulbenes K.S.P.” sacensībās pievarēja 172,5 kg un ierindojās otrajā vietā. Trešais spēcīgākais bija Jānis Babris (līdz 120 kg) arī no komandas „Rembate”, uzspiežot 155 kg.

Grobiņas novada čempionāts notika Latvijas Kausa posmu ietvaros, kur komandas visa gada garumā krāj punktus, lai cīnītos par 2015. gada spēcīgākās komandas titulu. Latvijas Kausa izcīņas posmi pauerliftingā vēl notiks Jēkabpilī 31. oktobrī – Jēkabpils atklātais čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma; Siguldā 7. novembrī – Siguldas atklātais čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu; un Jelgavā 21. novembrī – Jelgavas atklātais čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus ar ekipējumu.

Grobiņas novada čempionātu organizēja Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību „Spēka Pasaule” un Grobiņas sporta centru. Sacensības atbalstīja Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija, pārstrādes uzņēmums „Rosība”, SIA „Z Truck” un interneta veikals veikals.sp.lv/.


Pievieno komentāru

Sports