Raimonds Gabrāns vēl nezina, kur spēlēs 8

Iespējams, ka bijušais gulbenietis basketbolists Raimonds Gabrāns drīzumā varētu pamest basketbola klubu "Ventspils".

"Dzirkstelei" R.Gabrāns atzina, ka pats vēl šobrīd skaidri nezina, kas notiks. "Es šobrīd atrodos Ventspilī, trenējos kopā ar klubu, man maksā algu, gan klubs, gan es pildām savas saistības. Taču es pagaidām nespēlēju. Skaidrībai jārodas līdz 1.novembrim, taču līdz tam brīdim es atradīšos Ventspilī," saka basketbolists.

 

Raimonds atklāj, ka, visticamāk, basketbola klubs "Ventspils" ir izvēlējies citu modeli.

 

"Kā pirmais saspēles vadītājs būs melnādainais spēlētājs Tairons Breizeltons, arī jaunajam spēlētājam Jānim Strēlniekam ir jādod spēles laiks, vēl "Ventspilī" sāka spēlēt arī gulbenietis Mikus Sokolovs. Es laikam šajā modelī vairs neiederos," vērtē basketbolists.

 

R.Gabrāns stāsta, ka klubam ir bijusi doma viņu pārdot, taču tas nevarējis vienoties.

 

"Notika saruna ar "Barons/ LMT", taču viņi negribēja maksāt transfēra summu. Man bija iespēja doties spēlēt arī uz Grieķiju, taču šis variants nebija tik stabils, tādēļ ar aģentu nolēmām, ka pagaidām palikšu tepat un nogaidīšu. Šādi tādi piedāvājumi parādās, taču neviens īsti labs gan finansiāli, gan arī profesionāli vēl nav bijis," norāda basketbolists.

 

Viņš atklāj, ka daudz labprātāk viņš paliktu tepat, Latvijā, taču viņam nebūtu problēmu doties spēlēt arī uz kādu ārzemju klubu.

 

"Viss ir atkarīgs no finansiālā nodrošinājuma un spēles līmeņa. Ja Latvijā var saņemt tikpat, kāpēc būtu jādodas prom, savukārt, ja spēles līmenis ir pietiekami augsts, tādēļ ir vērts arī doties prom," secina Raimonds.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

visiem

kādi gudrinieki-cilvēku apriet māk neko nezinot
pirmkārt-jau pagājušās sezonas beigās bija skaidrs,ka Raimis nebūs Ventspilī-tagad visādas atmaskas-viņu izkonkurējis Strēlnieks;veselības problēmas; cits modelis-neiederoties-pilnīgi murgi,vienkārši Ventspils budžets samazinājies un labāk maksāt Sokolovam pāris simtus nevis Gabrānam pāris tūkstošus-kas ir līgumā
otrkārt-piekrītu,ka viņš nav ne Šķēle,ne Janičenoks un viņu algas ir nesamērīgi lielas,taču Raimonda vērtība basketbolistu tirgū ir divreiz lielāka,nekā Ventspils tagad viņam maksā-kāpēc gan to neizmantot
treškārt-cilvēks izklaidējas kā grib,ja to var atļauties,urbim laikam skauž, ka viņš tā nevar izklaidēties-nevajag līst cilvēku personīgajā dzīvē un apriet,ja nezin kā ir patiesībā.

pirms 12 gadiem, 2008.10.17 18:02

Arcis

Nu tad tizlajiem atkal iemesls apriet cilvēku! Uz priekšu!!

pirms 12 gadiem, 2008.10.16 13:50

Mjaa

Wow,cik gan Gulbenē visi ir informēti par visu.

pirms 12 gadiem, 2008.10.15 17:10

urbis

Ja nu kāds uzmeta, tad tikai pats sevi. Nav ko te runāt caur puķēm, kā var normāli spēlēt, ja uz kakla ir iespaidīgi parādi? Labāk lai pastāsta, cik nospēlējis kazino, cik visapkārt džekiem parādā! Un nav ko lekties, nav viņš nekāds superstārs, protams, Latvijas līmenī jau var laist, bet lai nesapņo saņemt tik, cik Šķēle vai Jahovičs vai Janičenoks, tur viņam pakaļa par vieglu. Novēlu izkārpīties no ***em un dabūt vietu normālā klubā! Un sāc draudzētieas ar galvu, Raimi!

pirms 12 gadiem, 2008.10.15 17:01

dzo

Laikam veseliibas probleemas liek par sevi maniit..Pie ta,diemzeel,bet pats vien vainiigs,jo nevar saada liimenja sportisti savienot nemitiigu veelmi peec izklaideem un profesionaalo sportu...

pirms 12 gadiem, 2008.10.15 15:11

Kaarlis

Un Agrim ir savs iemesls to dariit , zem taa kaa zinaams sleepjas daudz kas vairaak kaa "cits komandas modelis"
un pie taa vainiigs ir vieniigi pats shii staasta varonis :)

pirms 12 gadiem, 2008.10.15 14:19

Sports