Rajona čempionātā aizrit kārtējās spēles

Svētdien Gulbenes sporta centrā norisinājās rajona volejbola čempionāts sieviešu un vīriešu komandām. Kungiem tika noskaidrots vietu sadalījums regulārajā čempionātā un noskaidroti finālisti. Savukārt dāmu komandām vēl atlikušas vairākas spēles.

Kungiem līdere - Gulbenes komanda


Vīriešu komandām bez zaudējumiem šajā sabraukumā cīnījās Lizuma komanda, kas visās trīs spēlēs izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:0, pārspējot Beļavas, Lejasciema un Stradu komandu. „Litene/veterāni" divās spēlēs izcīnīja divas uzvaras, ar rezultātu 2:0 pārspējot Jaungulbenes komandu, bet ar 2:1 pieveicot Stradu vienību.

 

Jaungulbene trīs spēlēs izcīnīja divas uzvaras. Pa vienai uzvarai izcīnīja Gulbene, Litene un Lejasciems.


Tādējādi ir noskaidrojušās četras labākās komandas, kas kvalificējušās finālam.


Pēc regulārā čempionāta spēlēm līdere ir Gulbenes komanda. Otrajā pozīcijā atrodas Litenes vienība, bet trešo vietu ir nodrošinājuši Lizuma volejbolisti. Ļoti sīva cīņa izvērtās par atlikušo ceļazīmi uz finālu starp Lejasciema un Jaungulbenes komandām. Tikai saskaitot mazos punktus, noskaidrojās, ka ceturto vietu ir izcīnījuši jaungulbenieši.

 

Turnīra tabula kungu komandām (uzvaras, zaudējumi, punkti):

 

1. Gulbene                           12      2      33
2. Litene                              10      4      30


3. Lizums                              9      5       28


4. Jaungulbene                      8       6       24 (+57)


5. Lejasciems                        8       6        24 (+41)


6. „Litene/veterāni"                 7       7       19


7. Stradi                                2      12        8


8. Beļava                               0       14        2

 

Pārliecinoši vadībā - Lizuma meitenes
Dāmu spēlēs trīs uzvaras trīs spēlēs izcīnīja Lizuma 1990./1991 komanda, kas ar rezultātu 2:0 pārspēja Gulbenes rajona BJSS (1992.) VI, Gulbenes rajona BJSS (1990.,1991.) II un „Gulbene/veterānes" komandu. Divas uzvaras divās spēlēs Gulbenes dāmu komandai, ar rezultātu 2:0 tika pārspētas komandas „Lizums/veterānes" un Lizums/Gulbenes rajona BJSS (1993.) III. Divas uzvaras trīs spēlēs izcīnīja „Lizums/veterānes", kas divos setos pārspēja Gulbenes rajona BJSS II un VI komandu. Viena uzvara Gulbenes rajona BJSS (1991.g.) I komandai pār sporta skolas II komandu.


Pārliecinoši vadībā ir izvirzījusies Lizuma (1990./1991.) meiteņu komanda. Tāpat līderpozīcijās atrodas Gulbenes dāmas, kā arī Gulbenes rajona BJSS (1990./1991.) I komanda. Kā nākamās vistuvāk fināla četriniekam pašreiz ir „Lizums/veterānes". Piektajā pozīcijā - „Gulbene/veterānes", sestajā - Lizums/Gulbenes rajona BJSS (1993.) III komanda.

Pievieno komentāru

Sports