Rajona čempionātā uzvaru izcīna pilsēta 2

Pagājušās nedēļas nogalē notika rajona čempionāts šahā un svaru bumbu celšanā. Ar šīm sacensībām rajona čempionāts visās sporta disciplīnās ir beidzies, informē rajona padomes konsultants sporta jautājumos Normunds Aizpurs.

Svaru bumbu celšanā 1.vietu ieguva Jaungulbenes pagasts, 2.vietā ierindojās Lejasciema pagasts, 3.vietu izcīnīja Rankas pagasts.

 

Šahā 1.vietu ieguva Beļavas pagasts, 2.vietu - Jaungulbenes pagasts un 3.vietu - Daukstu pagasts.

 

Kopā pašvaldību sportistiem bija jāpiedalās 13 sporta veidos. Rajona čempionāta ieskaitē gāja 10 sporta veidi, no tiem vasarā obligāta bija piedalīšanās vieglatlētikas sacensībās, savukārt ziemā - distanču slēpošanas sacensības.

 

Kopvērtējumā 1.vietu izcīnīja Gulbenes pilsētas dome (sporta darba organizatori Arnis Martusevičs un Ziedonis Lazdiņš), 2.vietā ierindojās Lejasciema pagasts (sporta darba organizatore Lāsma Gabdulļina), 3.vietā palika Jaungulbenes pagasts (sporta darba organizators Arnis Cāns), 4.vietā - Rankas pagasts (sporta darba organizatori Aina Pūce, Juris Svetlovs), 5.vietā - Daukstu pagasts (sporta darba organizators Jāzeps Odumiņš) un 6.vietā - Stāmerienas pagasts (sporta darba organizators Aivars Začs).

 

"Ļoti lielu pateicību izsaku mazajiem pagastiem, piemēram, Līgo pagastam, kas citugad nav piedalījies. Žēl, ka Galgauskas pagasts šogad nestartēja rajona čempionātā. Viņi bija vienīgais pagasts šogad, kas nepiedalījās rajona čempionātā. Paldies arī tiem pagastiem, kas brauca no vistālākajām rajona vietām. Paldies visiem cilvēkiem, kas ir pārstāvējuši savus pagastus, tērējuši savu brīvo laiku, pārdzīvojuši un jutuši līdzi," saka N.Aizpurs.

 

Noslēguma pasākums rajona čempionātam ir plānots februārī.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

10 jautājumu karuselī

Cik sporta veidu kopumā bija nolikumā paredzēts?
Cik sporta veidu katrai komandai pēc nolikuma jābūt ieskaitē?
Kur palikusi sievu bruģa bumba?
Kur palicis sievu pludmales volejbols?
Pēc kāda nolikuma pargrāfa ir skaitīti komandu kopējie punkti?
Vai tiešām 6.decembrī Gulbītī notika šahs?
Kad un kur notika nolikuma izmaiņu apspriešana?
Kas tās pieņēma un apstiprināja?
Kur var iepazīties ar visu sporta veidu protokoliem?
Kas bija rajona čempionāta galvenais tiesnesis un kas bija atsevišķu sporta veidu galvenie tiesneši?

pirms 12 gadiem, 2008.12.11 20:15

Sports