Rallijs: Mezītis ar žigulīti Maskavas rallija šovā centīsies iepriecināt skatītājus 5

Piektdien ar Shakedown posmu startēs Maskavas rallija šovs. Jau ziņojām, ka uz starta izies vairāki latviešu sportisti. Māris Neikšāns būs stūrmanis Dmitrijam Koroļovam, kurš debitēs pie ''Ford Fiesta R5'' stūres. Desmitais starta numurs piešķirts brāļiem Ivaram un Andrim Velmēm (''Audi Quattro''), bet 28.numurs ir Laurim Mezītim/Ģirtam Kārkliņam (''LADA-2107''). Par to portālā go4speed.lv informē Mārtiņš Jankovskis.

''Uz šīm sacensībām mani jau aicināja iepriekš, taču toreiz nesanāca atbraukt, jo tobrīd auto risinājām tehniskas problēmas. Šogad atkal saņēmām piedāvājumu startēt un, ņemot vērā, ka auto bija gatavs, šoreiz piekritām,'' stāsta Lauris Mezītis, kurš piebilda, ka viņam nav lielas pieredzes uz asfalta.

M.Jankovskis stāsta, ka Lauris trasē dosies ar 240 Zs jaudīgu žigulīti, ar kuru iespēju robežās ekipāža centīsies iepriecināt skatītājus. Sportists startēs P11 klasē, kur kopā būs deviņas ekipāžas.

''Uz šīm sacensībām neko speciāli negatavojāmies. Nopirkām lietotas riepas, un tas arī viss. Brauksim un izbaudīsim pasākumu. Mērķis? Laikam jau brauksim vairāk uz skatītājiem un taisīsim šovu. Protams, ka sākumā paskatīsimies, kā mums iet kopvērtējumā un cik spēcīgi ir konkurenti. Tad arī domāsim, kā braukt tālāk. Zinu, ka konkurence būs stipra, tāpēc viegli nebūs. Bet noteikti centīsimies neaizmirst par skatītājiem,'' pārdomās dalās L.Mezītis.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

we love moscow?

Vrbt tur palieciet un paķerat ziepītes līdzi.

pirms 4 gadiem, 2017.04.21 18:29

WWW

Tu paķer ziepītes un ES visos caurumos ielien!Var izbrīnīt cilvēku idio.ims,ko jauc kopā sportu,kultūru,biznesu ar politiku?Daudz tev Eiropa ir iedevusi?Kaut pastalās,bet brīvā Eiropā!Ha-ha-ha!Eiropa mūs ir tik tālu novedusi,ka lielai daļai pat pastalām nav naudas.Ko varēja nopirkt pa latu sākumā un ko tagad pa eiro????Un ko varēja nopirkt pa rubli?Smadzenītes pakustini.Un vēl tik visam pacels cenas un no palikušajiem dīrās ādu.Apmierināts esi ar Laimīgās zemes politiku????

pirms 4 gadiem, 2017.04.21 19:48

moscow

tā uzlīme bija uz visām sporta automašīnām, kas piedalījās šajās sacensībās. dunduki jau nezin, ka ir obligātās uzlīmes, kuras organizatori dod līmēt.

pirms 4 gadiem, 2017.04.23 23:14

Puišiem

Super,puiši! Prieks par jums,izturību!! :)

pirms 4 gadiem, 2017.04.21 20:16

Optimismam

Šeit būtu jāpriecājas par Latviešiem, kas vēl spēj Latvijas vārdu iznest pasaulē, bet diemžēl tā vietā mūžīgā skaudība un negatīvisms.
Un atbildot uz komentāru - we love moscow? -izklausās, ka ekrāna otrā pusē sēž kārtējais dīvānā pirdējs un viszinošais kritiķis, kurš savas aprobežotības dēļ ir degradējies. Pieļauju domu, ka uzlīmei ir ilustratīva nozīme , paliekošām atmiņām. Ja reiz ierodas Krievs uz Sarmas ralliju un uz sāna uzlīmē stikeru, tas nozīmē, ka viņš ir Latvijas patriots un vēlas te palikt?!

pirms 4 gadiem, 2017.04.21 20:28

Sports