Rallijs „Sarma 2011” startējis 3

Ar pirmajiem diviem ātrumposmiem vakar sākās rallijs „Sarma 2011". Sportistiem tumsā divreiz bija jāveic interesantais ātrumposms „Alūksne". Vairāk foto šeit. 

 

Vadībā pēc pirmajiem ātrumposmiem izvirzījās igaunis Ots Tanaks, kurš startē ar automašīnu „Ford Fiesta S2000". Viņa tuvākais sekotājs bija tautietis Georgs Gross ar automašīnu „Ford Focus WRC". Tiesa, O.Tanaks startē „N 4" klasē, bet G.Gross -„A plus" klasē.

 

Trešie ātrākie bija Andis Neikšāns/ Pēteris Dzirkals („N4" klase"), no līdera pēc abiem dopiem atpaliekot 26,36 sekundes. Tālāk sekoja šīs pašas klases braucēji Māris Neikšāns/ Ringolds Bērziņš, igauņi Kaspars Koitla/ Andress Ots, Ivars Vasaraudzis/ Pēteris Spredzis, Jānis Vorobjovs/ Guntars Zicāns, Aivis Egle/ Mārtiņš Jerums.

 

„A plus" klasē pēc pirmajiem diviem dopiem otrais rezultāts bija Raimondam Kisielam/ Arnim Ronim, savukārt trešais rezultāts - Mārtiņam Svilim/ Aivim Aizsilniekam.

 

Alūksnes novada naksnīgajos ceļos devās arī trīs Gulbenes puses autosportistu ekipāžas. Ainārs Igaveņš/ Gatis Cimdiņš savā „A plus" klasē pēc pirmās dienas ieņēma 13.vietu. Ralfs Sirmacis/ Māris Kulšs savā „2WD" klasē uzrādīja 2.labāko laiku un Zintis Mezītis/ Agris Kārkliņš šajā pašā klasē bija septītie. Labākais rezultāts šajā klasē Jānim Kārkliņam/ Reinim Pozņakam.

 

Visi rezultāti - www.autorally.lv.

 

Šodien rallijs notiek Gulbenes novadā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Sports