Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rallijs „Sarma 2012”: informācija skatītājiem un sportistiem 3

Tikai viena diena vēl palikusi līdz rallija „Sarma 2012" sākumam un jau 11.februārī plkst. 15.00 pie Apes novada domes ēkas paredzēta rallija „Sarma 2012" atklāšana un tiks dots sacensību starts 100 ekipāžām, kas piedalīsies gan rallija, gan rallijsprinta čempionāta ieskaitē.

Skatītāju ievērībai piedāvājam informāciju par ātrumposmu slēgšanas un starta laikiem:  

Sestdiena, 11.februāris. Apes novadā


Plkst. 15:12 un plkst. 18:00                 PS 1;3 „GRŪBE- HIDRO "     trasi slēdz plkst.14:12

                                                                                                         līdz plkst.~19:10
Plkst. 15:37 un plkst. 18:25                PS 2;4 „LĪVS AM"                   trasi slēdz plkst.14:37

                                                                                                         līdz plkst.~19:35

Svētdiena, 12.februāris, Gulbenes novadā


Plkst. 09:44 un plkst. 12:31                PS 5;7 „GAUJMALA"               trasi slēdz plkst.08:44

                                                                                                          līdz plkst.~14:11
Plkst. 10:15 un plkst. 13:02                 PS 6;8 „ZZK AGRO"               trasi slēdz plkst.09:15

                                                                                                          līdz plkst.~14:42
Plkst. 15:15 un plkst. 16:25                PS 9;10 „IKTERI"                     trasi slēdz plkst.14:15

                                                                                                          līdz plkst.~17:35

 

Līdz sacensību atklāšanai Apes tautas namā notiks biedrības "Radošo ideju centrs" darbu tirdziņš, te tiks tiks piedāvāta arī karsta zupa, kas ļaus sasildīties sacensību starta gaidītājiem.

 

Skatītāju ērtībām un mašīnu novietošanai pie ātrumposmiem gan Apes, gan Gulbenes novados būs speciāli iztīrīti laukumi. Vairumā skatītāju punktu varēs piekļūt tikai pirms trases slēgšanas un tajos būs jāpaliek līdz sacensību beigām.

Ja Gulbenes puses ātrumposmi, atskaitot jauno PS 6,8 „ZZK Agro", ilggadējiem „Sarmas" apmeklētājiem ir vairāk vai mazāk zināmi, tad jaunie ātrumposmi Apes novadā būs sveši visiem.

 

Vistuvāk Apei - nepilna kilometra attālumā no pilsētas, tiek piedāvāta skatītāju vieta, kas atrodas 0,67 km no pirmā ātrumposma sākuma un piekļūšana tai iespējama, ejot kājām no starta. Pārējo skatītāju vietu apraksti un fotogrāfijas atrodamas www.4rati.lv rallija „Sarma" sadaļā.

 

Jāņem vērā, ka rallija pirmās dienas ātrumposmus Grūbe - Hidro" un „"Līvs AM", kā arī otrās dienas pēdējo, garāko ātrumposmu „Ikteri", rallijsprinta ekipāžas brauks tikai vienreiz.

 

Rallija noslēgums un uzvarētāju apbalvošana notiks svētdien, Vecgulbenes muižas pils zālē. Papildus organizatoru pasniegtajām balvām labākos visās rallija un rallijsprinta ieskaites klasēs sveiks arī mežizstrādes tehnikas ražošanas un tirdzniecības uzņēmums „Ponsse", kas jau trešo gadu ir viens no rallija „Sarma" atbalstītājiem. Veiksmīgā sadarbība ar „Sarmu" nav nejaušība, jo šis uzņēmums ir saistīts ar autoralliju arī pasaules līmenī - Ponsse ir viens no ilggadējiem Mikko Hirvonena sponsoriem.

Cena ieejas biļetei uz vienu ātrumposmu - Ls 2, skatītāju karte abām rallija dienām visiem ātrumposmiem - Ls 5 (iegādājamas rallija krodziņā L4! Rīgā, Braslas ielā 15, rallija centrā Apē un Gulbenē, kā arī ātrumposmu startā).

 

Informācija stūrmaņiem - saņemot dokumentus rallija centrā Vecgulbenes muižā, arī rallijā „Sarma"varēs iegādāties „4ratu" stenogrammas pierakstu klades.

 

Ralliju "Sarma 2012" organizē SIA "Gulbenes AUTO-MOTO", atbalsta Gulbenes un Apes novadu pašvaldības, SIA "Grūbe-Hidro, "Līvs AM", Baltā Pils, Sendija, Akvedukts, SIA Alba 5, Ikteri, Ponsse, būvfirma ZDZ, MK Ape, Gulbenes autobuss, SIA Kopa, Vītola izdevniecība, MGM Transport, Latvijas Autoceļu uzturētājs, YUASA, Michelin, Radio Skonto Vidzeme.

 

Informatīvie atbalstītāji - 4rati.lv, Radio 101 Rūc, Dzirkstele.

 

Rallija dokumenti un dalībnieku saraksts - www.autorally.lv, ātrumposmu kartes un apraksti - www.4rati.lv.

 

Sociālo tīklu cienītāji visiem jaunumiem var sekot līdzi rallija "Sarma" Facebook lapā www.facebook.com/rallysarma un Twitter kontā www.twitter.com/RallySarma

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Juris

Veci,vai nu runajam par ralli,vai ludzu paklusejam.Rallis-tomer ir patikams pasakums.

pirms 8 gadiem, 2012.02.11 21:12

Fans

Krutais LAŠARA Gulbenes autobusa telbās tehnisko dzina,ja nezini nepļarksti...

pirms 8 gadiem, 2012.02.11 13:55

Kruta, "Gulbenes autobuss" visu laiku apgriež darbiniekiem algas,bet sponsorē ralliju !!!

pirms 8 gadiem, 2012.02.10 20:47

Sports