Rallijs “Sarma 2012”: uzvar igauņi, mūsējiem arī labi rezultāti 1

Rallijs "Sarma 2012" pēc divu dienu spraigām sacensībām gan pirmo reizi Apes, gan arī tradicionāli Gulbenes novadā ir aizvadīts. Braucot gan pa zināmām trasēm, kā arī līdz šim ne reizi nebrauktām, sportistiem nācās pārbaudīt ne tikai savas prasmes, bet arī tehnikas izturību. Vairāk foto šeit.

Veiksmīgas šīs sacensības ir izvērtušās mūsu igauņu kaimiņiem, kas rallija absolūtajā vērtējumā izcīnīja dubultuzvaru. No latviešiem ātrākie bija Māris Neikšāns/ Ringolds Bērziņš. Skumji, ka automašīnas dzinēja defekta dēļ pirmajā dienā no tālākās cīņas nācās izstāties Jānim Vorobjovam/ Guntaram Zicānam, pirmajos posmos viņi bij absolūti līderi.

Rallija ieskaitē startēja arī mūsu novadnieks jaunais autosportists Ralfs Sirmacis ar līdzbraucēju Māri Kulšu. "R2" klasē viņi izcīnīja 1.vietu. Savukārt rallija ieskaitē "2WD" klasē brauca Zintis Mezītis/ Agris Kārkliņš, viņi abu dienu kopvērtējumā uzrādīja 5. labāko rezultātu.

Ļoti veiksmīgas sacensības šoreiz bija arī mūsu rallijsprinta braucējiem. Absolūti labāko rezultātu rallijsprinta ieskaitē uzrādīja Jānis Patmalnieks/ Rolands Ziemelis, viņiem uzvara arī "4WD" klasē. Šajā pašā klasē 2.vietu izcīnīja Rimanta Kalniņa/ Jāņa Siliņa ekipāža. "4WD Open" sīvā cīņā 2.vietu izcīnīja Edgars Piļka/ Igors Sidorovs. "2WD Open" klasē trešais labākais rezultāts Viestura Tilgasa/ Modra Žeimuta ekipāžai. 8.vietā šajā pašā klasē ierindojās Atis Ozoliņš/ Jānis Lācis.