Rallijs “Sarma” atkal sola pārsteigumus 2

Jau ierasts, ka februāra sākumā mūsu pusē notiek tradicionālais ziemas rallijs. Arī šogad 12. un 13.februārī varēsim sekot līdzi notikumiem rallijā "Sarma 2011".

Rallijs "Sarma 2011" vienlaikus būs Latvijas rallija čempionāta 2.posms, rallijsprinta čempionāta 1.posms, Baltijas Ziemas kausa noslēdzošās sacensības pēc posmiem Viru (Igaunijā) un Utenā (Lietuvā), kā arī Latvijas čempionāta rallijā - reidā 1.posms.  

Rallija organizatori ik gadu rūpējas, lai rallijs būtu interesants gan sportistiem, gan arī skatītājiem. Arvien tiek piedāvāti arī kādi pārsteigumi un jauninājumi.

 

Šogad, tāpat kā pērn, sacensības noritēs divas dienas. Organizatori ir sagatavojuši astoņus ātrumposmus. "Sarma" sāksies ar diviem nakts ātrumposmiem. Tiesa, šoreiz tas notiks Alūksnes pusē. Taču otrajā dienā rallijs atgriezīsies mūsu novada ceļos, kur sportistiem būs jāveic seši ātrumposmi - pa divām reizēm tiks izbraukti divi visiem labi zināmi ātrumposmi, bet viens ātrumposms, kas arī būs jāveic divreiz, būs daļēji jauns - tā sākumā trase vīsies pa līdz šim rallijā neiekļautiem ceļiem un pāries jau uz zināmajiem. Abās rallija dienās sportistiem ātrumposmos būs jānobrauc 108,78 kilometri.

 

Rallijsprinta dalībnieki veiks īsāku distanci - ātrumposmos viņiem būs jānobrauc 60,97 kilometrus. Viņi startēs tikai otrajā dienā un veiks četrus ātrumposmus (divus - pa vienai reizei un vienu - divreiz).

 

Organizatori piedāvā iespēju "4WD+" un "Open" grupu dalībniekiem startēt arī nakts ātrumposmos, tikai šie rezultāti netiks iekļauti rallijsprinta ieskaitē. Interesanti, ka arī "Road" klases braucēji, kas startē rallijsprinta čempionātā, varēs mazliet vairāk izjust īsta rallija garšu - viņiem pirms un pēc došanās regularitātes braucienā ātrumposmā tiks iekļauta arī neliela sprinta distance.

 

Domājot par skatītāju ērtībām, šogad tiek piedāvāts rallija ieejas biļetes iegādāties, nosūtot īsziņu uz numuru 1800 ar kodu "SARMA2", pretī saņemot īsziņu, kas būs ieejas biļete uz vienu ātrumposmu (2 lati) vai "SARMA5" - ieejas karte uz abām rallija dienām (5 lati).

 

Tuvojoties sacensību dienai, plašāk informēsim par to norises gaitu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Sports