Rallijsprintā "Gulbis" uzvar Vorobjovs, lietuviešu ekipāžai rallijs beidzas Gaujā

Sestdien 6. augustā, Gulbenes apkaimē, norisinājās rallijsprints Gulbis, kurā pārliecinošu uzvaru svinēja Jānis Vorobjovs/Andris Mālnieks.

Pavisam kopā uz starta gan Latvijas, gan Lietuvas čempionāta ieskaitē izgāja 42 ekipāžas. Jau pirmajā posmā Vorobjovs apliecināja, ka ir galvenais favorīts uz uzvaru absolūtajā ieskaitē, jo finišā tuvākais sekotājs tika apsteigts par 24 sekundēm. Arī nākamajos divos dopos Vorobjovs bija ātrākais, kurš tādējādi pēc pirmajiem trīs posmiem kopvērtējumā Martinu Samuiti apsteidza par 41 sekundi.

Pēc servisa parka pilotiem atkārtoti vajadzēja veikt jau iepriekš veiktos trīs posmus. Neveiksmīgi ceturtais posms beidzās lietuvietim Samuitim, kurš piedzīvoja smagu avāriju un izstājās. Jāpiebilst, ka šis rallijs sportistam bija sagatavošanās posms "300 ezeru'' rallijam. Tikmēr Vorobjovs uzvarēja visos atlikušajos posmos, tādējādi svinot uzvaru arī visā rallijā. Otrais finišēja Guntis Lielkājis (+1:23.58 ), bet trešais - Ronalds Baldiņš (+1:39.60 ).

4WD klasē labāko rezultātu uzrādīja Mareks Švacs un Armands Lūkins (Subaru Impreza), 2WD Open klasē nepārspēts palika Egidijus Valeiša ar BMW M3 automašīnu. 1600 klasē ātrākais bija Kaspars Kols, bet Klasikas kausā uzvaru izcīnīja Jānis Grīnbergs.

Jāatzīmē, ka vienā posmā avāriju piedzīvoja vēl viena lietuviešu ekipāža, kura ievēlās ūdens tilpnē. Par laimi, sportisti šajā negadījumā necieta.

Visi rezultāti šeit - Rallijsprints “Gulbis 2016” «

Pievieno komentāru

Sports